ליום יום או ליציאה בערב, איכותיות, תמיד נוחות ופריט קיץ נצחי. יש סוגי סנדלי נשים שתמיד יישארו באופנה בין שאת חיה בישראל שבה האקלים חם יותר, או אם נדדת לארצות קרות יותר, הסנדל הוא כל-כך קלאסי ומאפשר לשמור על מראה אלגנטי ובו זמנית גם על נוחות מקסימלית. 

אופנה היא דבר דינאמי

האופנה משתנה מיום ליום. לקראת הקיץ המתקרב נעשה קצת סדר בארון הנעליים ונבין אילו סנדלים חייבים להיות לך כדי שיתאימו תמיד ויישארו בשיא הסטייל והאופנה אפשר להתאים הכול עם הכול וגם אם משהו לא מסתדר ולא מתאים, סביר להניח שמתישהו הוא יתאים אבל ישנם סוגי סנדלי נשים שתמיד יישארו באופנה, כמו: סנדלים ללא עקב אשר יתאימו למכנסיים באורך של 7/8, חצאיות מיני, חצאיות מקסי וטייצים; סנדלים עם עקב אשר יתאימו יותר ללבוש המוגדר כלבוש ערב וסנדלים עם עקב נמוך אשר יתאימו ללבוש יום-יומי. לאחרונה, סנדלי השורש החלו להשתלט על האופנה וכדאי שגם הם ייכנסו לארון הנעליים.

אז מה לקנות?

הקיץ מביא עמו מגוון רחב של סנדלים וכפכפים וחברות השופינג לא מפסיקות להפתיע ולהציע שפע של אופציות, כדאי שתקני לך 4-3 זוגות סנדלים שיתאימו לכל סוג של אווירה. סנדל שטוח לריצות היומיום, סנדל אלגנטי ליציאות בערב, סנדל פלטפורמה המשלב בין נוחות לאופנה ויתאים לך בייחוד אם את מהנשים שפחות מסתדרות עם נעלי עקב וסנדל עקב שהוא שילוב של סנדלים ונעלי עקב היוצרים נוחות ואלגנטיות שמתאימה בעיקר לאירועים.

מעצבי האופנה לא מפסיקים לחדש ולהגדיר בכל יום כללי אופנה חדשים אבל ישנם סוגי סנדלי נשים שתמיד יישארו באופנה כשהזוג המושלם יהיה הסנדל שמאזן בין הנוחות לזוהר. למידע אודות מגפי נשים