תינוקות אוהבים מים, זהו דבר ידוע ומוכר. זמן המקלחת הוא הזמן הנעים והמפנק ביותר במהלך היום הן עבורם והן עבורנו. המים מרגיעים אותם והופכים את גופם לשלו יותר. החלק הקשה ביותר במהלך המקלחת היומית הוא ללא ספק הרגע בו היא מסתיימת ואנו מוציאים את התינוק שלנו החוצה. זוהי הסיבה שחשוב שנדאג להם לנחיתה רכה ישר לתוך מגבת נעימה ומלטפת. כיום ישנו מגוון רחב של סוגי מגבות בשוק אותן מיד נציג בפניכם.

איזה מגבת תבחרו עבור התינוק שלכם?

בחירת מגבת של בינה ובינו היא בחירה חשובה מאוד במיוחד בגילאים כל כך צעירים בהם עורו של התינוק שלנו רגיש עד מאוד. אחת מהמגבות הבולטות והשימושיות ביותר עבור התינוק שלכם היא ללא ספק מגבת בעלת כיסוי ראש. מגבת מיוחדת זאת הינה בעלת כיס בחלקה העליון אשר נועד לכסות את ראשו של התינוק שלנו ולהגן עליו. המגבת הינה מספיק גדולה על מנת לעטוף ולכסות את כל גופו הקטן וכך לשמור על החום ממש מהרגע בו הוא יוצא מהמים.

חשוב לבחור במגבת רכה ונעימה אשר תלטף את הגוף ותשמור עליו ולא תגרום חלילה לפריחה או נזק נכל סוג אחר. דווקא משום שמדובר בתינוק אנו צריכים להשקיע בבחירה אף יותר כיוון שעורו עדיי רגיש מאוד לכל גירוי חיצוני ועלול להגיב בצורה חזקה יותר מאשר גופו של אדם מבוגר.

המגבת הנכונה עבור התינוק שלכם

פעמים רבות כאשר אנו ניגשים לבחירת אקססוריז לתינוקות עבור התינוק כגון מגבת אנו טועים לחשוב כי כל בחירה תהיה בחירה נכונה אך אין זה מדויק. גופו הזעיר של התינוק שלנו שונה לחלוטין מהגוף שלנו והוא רגיש הרבה יותר. זוהי הסיבה שכאשר מדובר על מוצרים אשר נמצאים במגע ישיר עם העור חשוב שנעשה מעט חושבים לפני הרכישה.