השתלת שיער בטורקיה

בכל שנה אנחנו יכולים למצוא טרנדים מסוימים שכובשים את הציבור וחלק מהם ממשיכים גם לשנים הבאות, מדובר בטרנדים שמגיעים מתחומים שונים והופכים להיות מאוד פופולאריים בין אם זה בזכות הרשתות החברתיות, הטלוויזיה או בזכות דברים אחרים. אז אילו טרנדים הפכו פופולאריים בשנת 2020?

השתלת שיער

זה אולי נשמע מוזר, שכן טיפולים מסוג זה אינם חדשים, אך טיפול להשתלת שיער בטורקיה הפך להיות מאוד פופולארי, מאוד נפוץ בקרב גברים שמתמודדים עם קרחות ורוצים להימנע מכך. הטיפו זוכה לחשיפה גדולה בתקשורת ולהצלחה גדולה בקרב גברים קירחים.

מסכות בצבעים ועיצובים ייחודיים

הקורונה הביאה איתה את הצורך להשתמש במסכה, ועל כן מהר מאוד החלו להיווצר טרנדים שונים שקשורים לכך. למשל, שימוש במסכות עם צבעים ועיצובים שונים, כולל אפילו מסכות עם לוגואים וסלוגנים של חברות מובילות, ארגונים ועמותות.

תוכנת זום

עוד אחד מנספחי הקורונה, מאחר ובמשך תקופה ארוכה אנשים לא יכלו לצאת מהבית, אז הדרך הטובה ביותר לתקשר עם אנשים אחרים, בין אם זה בני משפחה, חברים, לקוחות, עובדים וכדומה, היתה באמצעות תוכנת זום שמאפשרת שיחות וידיאו אישיות וקבוצתיות.

מוצרים ללא מגדר

היום אפשר למצוא יותר ויותר מוצרים שאין להם מגדר ברור. מוצרים שמשרתים גם גברים וגם נשים באופן חופשי ופשוט.

תזונה מהצומח

גם פה, ייתכן מאוד שזה כבר לא ייראה כמו טרנד, אך הרבה מאוד אנשים עוברים לצרוך תזונה מהצומח ויתרה מזו, הם מעדיפים להשתמש בתחליפים שונים, כולל תחליפי חלב. כך הם מוותרים עם הזמן על צריכת חלב וגבינות, ולמעשה עוברים לתפריט שאין בו שום קשר לדברים חיים, דבר שנתפס יותר בריא וכן גם הרבה יותר ידידותי לסביבה.

אידוי

מי שמעשן, גילה בין את האפשרות להימנע מעישון רגיל ועבר לאידוי, ולו בשל העובדה שזה יותר בריא ויותר ידידותי לסביבה.

שנסכם?

צריך לומר טרנדים רבים באים והולכים, בכל תחום כמעט בחיינו. ישנם טרנדים שכבר נשכחו, אחרים לעומת זאת הפכו לאופנה פופולארית ועם הזמן לחלק בלתי נתפס מהחיים. רק הזמן יגיד מה מכל הטרנדים הנ"ל יישאר איתנו ומה ייעלם מחיינו.