איזה מוצרים נחשבים הפופולאריים ביותר לשנת 2020 – בשנת 2020 יהיה דגש רב יותר על העצמת העונג האישי והזוגי תוך בחירת בצעצועי מין איכותיים בלבד. אבל איזה אביזרי מין יהיו פופולאריים בשנה הקרובה? הנה כמה דוגמאות של מוצרים נבחרים:

ויברטור

כולנו מכירים את הוויברטורים שהפכו חפץ פופולארי ונפוץ בקרב נשים וגברים. ויברטורים יש במאות סוגים ואלפי דגמים שכול אחד מציע עינוג שונה בעיקר לאיבר המין הנשי, דרך כאן תוכלו למצוא את הוויברטור שהכי מתאים לכן. כיום בוחרות מרבית מהנשים ויברטורים כמו רוקט פוקט, שפנפנים, ויברטור סטראפ און ומגוון רחב של מוצרים.

דילדו

דילדו הוא אותם איבר מין גברי זקוף וגאה, שמיוצר בדרך כלל מסיליקון רפואי. דילדו מספק לגברים ונשים הנאה מרבית והתנסות מענגת בחדר המיטות.

ביצים סיניות

ביצים סיניות הן שני כדורים עשויים בדרך כלל סילקון, שנועדו להחדרה הדרגתית של המוצר לפי הטבעת. מי שיבחר בביצים סיניות יוכל להתנסות בהדרגה ובזהירות בעינוג אנאלי מושלם תוך יצירת עונג גם בשימוש עצמאי וגם בשימוש בעת יחסי מין.

פלאגים אנאליים

מי שרוצה לחקור את העולם האנאלי ולהגיע אל אורגזמות נפלאות – יכול להתנסות במין אנאלי באמצעות פלאגים שנועדו להחדרה אל פי הטבעת. הפלאגים בטוחים לשימוש ומיוצרים במגוון רחב של חומרים החל מייצור פלאגים אנאליים מסיליקון רפואי עד לכאלה שעשויים פלדה, מתכת או אלומיניום.

ספריי השהייה

בעולם מהיר במיוחד שיוצר עבור רבים לחצים בלתי אפשריים! הופכים יחסי המין לחלק שולי בחיים והם נדחקים בפינה נוכח המטלות הרבות שמוטלות על כתפיו של אדם. במקרים של שפיכה מהירה או בעיות בזקפה בשל סטרס וחרדות – מומלץ לגשת לטיפול מיני נכון, לטפל בבעיות של חרדה, ומומלץ לבחור ספריי השהייה שמעקב את השפיכה. הספריי מכיל חומר מאלחש שמרססים על איבר המין ובכך נהנים מיחסי מין ארוכים ומלאים יותר. בחרו את האביזרים הטובים ביותר שיהפכו את שנת 2020- לשנה מלאת עונג, אינטימיות ותשוקה…