כולנו מודעים לחלוטין לסוג הסיכונים הבריאותיים אליהם אנו נחשפים מדי יום, והופכים את ההיגיינה לחלק החיוני ביותר בחיינו. למעשה, רוב המחלות בעולם החדש כמו קורונה, שפעת העופות ושפעת החזירים נקשרו לחוסר היגיינה.

דווקא היום חשוב לשמור על היגיינה |

אם אנו פועלים לקידום היגיינה טובה יותר כיום, זה ללא ספק יעזור לדור שיבוא אחרינו. היגיינה היא הרגל שיש להקדיש לו חשיבות ולהיות אינדוקטרטציה אצל ילדים מגיל צעיר. היגיינה לא צריכה להיות קשורה לגופנו; עליה להתרכז גם בתחזוקת הסביבה שלנו, הקליקו להרחבה.

הבה ונראה כיצד אנו יכולים לשמור על היגיינה בצורה הטובה ביותר:

התחייבו להיגיינה עצמית |

תוך התחשבות בתנאי מזג האוויר הקשים בכל מיני מקומות בעולם, יהיה זה חיוני ביותר להישאר היגייני וללמד את יקירינו את חשיבות ההיגיינה (ראו כאן). כאנשים שחיים בעולם הגדול, תמיד חיפשנו את חוסר ההיגיינה שלנו והגיע הזמן לשנות את התפיסה הזו, במיוחד אחרי הקורונה.

כמה טיפים שיעזרו לכם לשמור על היגיינה |

וודאו שאתם מצחצחים שיניים פעמיים על בסיס יומי. היגיינת שיניים חשובה מאוד מכיוון שהשיניים שלכם נפגעות בקלות אם לא מטפלים בהן כראוי.

וודאו שאתם מתרחצים מדי יום, ובהתאם לתנאי מזג האוויר, אל תתביישו מהרחצה פעמיים, אם אתם צריכים את זה. הרחצה חשובה באמת, במיוחד בעיר בה לחות וזיהום מגדלים חיידקים מהר יותר.

מה ללבוש כדי להישאר היגיינים? |

לבשו מסיכה קלינית אם אתם עוברים באזורים מזוהמים מאוד. חשיפה למזהמים על בסיס קבוע יכולה להעלות את רמות הרעלן בגופכם ולהוביל לבעיות נשימה.

תמיד חשוב ללבוש סט בגדים טרי. לבישת אותם בגדים מבלי לשטוף אותם, עלולה להוביל למגוון הפרעות עור. ניתן להוסיף נוזל הגנה.