נזקי מים הינם נפוצים הן בבניינים והן בבתים צמודי קרקע, הרטיבות אף עלולה לסכן את המבנה, המים חודרים אל הקירות ומתחת לרצפות וגורמים נזק רב. הנה קבלו כמה טיפים לשיקום נזקי מים.

פנייה לחברה העוסקת בשיקום נזקים הנגרמים ממים

על מנת למנוע נזקים גדולים יותר ובכדי לייבש את הקירות ואת הרצפה, יש לפנות לחברה העוסקת הן באיתור נזילות והן בייבוש תת רצפתי. כך גם תוכלו להעריך את הנזק שנגרם לכם.

איטום גגות

מומלץ עוד טרם בואו של החורף והשיטפונות, לאטום את הגגות, שכן הנזילה יכולה להגיע משם היישר לקירות, ולא כדאי לזלזל בעניין זה, יש למצוא את שיטת האיטום המתאימה לגג, ולבצע את העבודה מידי שנה.

ייבוש תת רצפתי

אם כבר נגרם נזק והקירות שלכם כולל המרצפות הוצפו במים, על מנת למנוע נזק גדול יותר, יש לפנות לחברה העוסקת בייבוש תת רצפתי וייבוש קירות. חברה שכזו עושה שימוש במצלמות תרמיות בכדי לאתר את מוקדי הנזילה, ובאמצעות טכנולוגיות מתקדמות ביותר, היא תוכל לייבש רטיבות מתחת לרצפה, כאשר מדובר בכל סוג של רצפה, כולל פרקט. כמו כן היא תדאג לייבש את הקירות ואפילו שטיחים. אף פעם אין לזלזל ברטיבות הנגרמת למבנים כתוצאה מהצפות או נזילות מים, הנזק הוא גדול.

איתור הנזילה

לעיתים הנזילה מגיעה מהשכן שגר מעליכם, ואתם כלל לא מודעים לכך. לכן כאשר מזמינים חברה לייבוש רטיבות כלואה, היא תוכל לזהות מאין היא נובעת, ואם היא אכן מגיעה מהקומה שמעליכם, על השכן לטפל בבעיה.

רק חברה לייבוש מבנים, מקצועית וכזו העושה שימוש בטכנולוגיות מתקדמות, תוכל לקבוע בוודאות מאין נובעת הנזילה, זאת בכדי למנוע נזקים בלתי הפיכים והכל בעלות משתלמת.