אין הורה שלא מתרגש בשעה שמתחילים לרהט חדר תינוקות. זה לא משנה אם זה הילד הראשון או השני או השלישי, ההתרגשות הזאת תמיד ממלאת את הלב. וכעת, נסביר איך לבחור ריהוט לחדר תינוקות, בצורה הטובה ביותר. 

יציבות – חייבים לעמוד על כך 

כדאי לקבל את פניו של התינוק שלכם, עם הרהיטים שיהיו בטוחים ויציבים מעל לכל ספק. חייבים תמיד לעמוד על כך, ריהוט לחדר תינוקות חייב להיות הכי יציב בסביבה. גם אם התינוק בשלב הזה עדיין לא מתקרב אפילו לצעדיו הראשונים או לזחילה הראשונה, זה קרוב יותר מכפי שנדמה. ומעתה והלאה, רהיטים יציבים הם ברירת המחדל והבחירה ההגיונית היחידה. ומבחינת בטיחות – תמיד לוודא שבוחרים רהיטים שעומדים בתקני איכות ובטיחות ללא סייג. 

התאמת צבעים נאותה 

כאשר אתם עומדים לבחור כמה סוגי ריהוט לחדר תינוקות, תנו דעתכם על הצבעים והגוונים. מקובל להעדיף צבעים מרגיעים בחדרי תינוקות. יתר על כן, מקובל כי צבעי הרהיטים יהיו פחות או יותר תואמים זה לזה. לא רצוי לבחור צבעים מתנגשים וזאת, על מנת שהאווירה בחדר תהיה הרמונית ונעימה תמיד. למותר לציין כי חומרי הצבע צריכים גם להיות נאותים. צבעי הרהיטים יהיו ממשפחת החומרים הטבעיים, ידידותיים לאדם ולסביבה.

נוח לחתל, נוח לאחסן

ריהוט לחדר תינוקות כמעט תמיד כולל סוג כזה או אחר של שידת החתלה. שימו לב כי השידה שתבחרו תהיה בגובה שהכי נוח לכם. זה כמובן משתנה ממשפחה למשפחה, על פי גובהם של ההורים. כמו כן, צריך כי השידה תכיל תאי אחסון ומגירות שבהם תוכלו לאחסן פריטים חשובים, תמיד בהישג יד ובלי מאמץ. בשעת החתלה הדבר האחרון שרוצים זה לא למצוא משחת תפרחת או פריט נחוץ אחר.