אין ספק כי השוק של היום מוצף בעשרות משחקי מחשב מצוינים, שרק הולכים ומשתפרים בזכות התחרות בין החברות השונות. כל חברה מנסה לשבור את השוק ולהטות את אהדת הגיימרים לכיוון שלה. המטרה היא כמובן לחדש, לעניין ולייצר חווית משחק שעוד לא נראתה כמוה. ניתן למצוא משחקי מחשב רבים ושונים, המותאמים לגילאים שונים, תחומי עניין שונים וכמובן יכולות מוטוריות שונות. ישנם משחקים שמיועדים למשחק בזוגות, דבר שיכול להיות נפלא עבור בתים שבהם גדלים שני גיימרים לעתיד. הדבר מונע ריבים מיותרים על קונסולת המשחק, ואף מאפשר להעמיק את הקשר בין האחים.

יש אקסבוקס אבל הוא מעלה אבק כי מקולקל? הקליקו לתיקון אקסבוקס

רשימת משחקי המחשב הטובים ביותר לילדים (ולכאלו שנשארו ילדים בנפשם)

אחד המשחקים הטובים ביותר למשחק בזוגות, הוא  – A way out. המשחק עוסק בשני אסירים שמנסים לברוח מבית הסוהר, וזקוקים נואשות האחד לעזרת השני במטרה להצליח במשימה. ניתן לשחק במשחק עם חבר פיזי או לחילופין חבר דרך האינטרנט. המשחק מצריך שיתוף פעולה קבוע, כך ששני השחקנים יכולים לשחק במקביל לכל אורך המשחק. ניתן לשחק בו דרך המחשב, פלייסטיישן או אקסבוקס.

משחק נוסף שבהחלט כדאי להכיר הוא – Vampyr. זהו משחק מצוין המציג את הדילמה של רופא שהפך לערפד, וכעת צריך להחליט מה יותר חשוב לו – הצורך להציל חיים או הצורך לשתות דם כדי לגדול ולהתחזק. המשחק מתרחש על הרקע של לונדון בשנת 1981, כך שניתן ליהנות מאווירה גותית מעולה. השחקן בוחר האם לעקוב אחרי המטרות שלו כדי לשתות את דמן ולהתחזק, או לחילופין להימנע מרצח. ניתן גם לבחור להפוך אנשים נוספים לערפדים, דבר שכמובן משנה עוד יותר את זרימת העלילה.

מי שמעדיף משחקים פחות כבדים, ישמח להתנסות במשחק הספיידרמן החדש שיצא לפלייסטיישן (אם יש לכם תקלה בשלטים זה בדיוק הזמן לברר על תיקון שלטים של פלייסטיישן לחווית משחק מקסימאלית). מדובר על משחק מקורי לחלוטין, שלא קשור כלל לעלילה הידועה של הקומיקס או הסרטים השונים בנושא. המשחק מאפשר לקפוץ על גורדי שחקים בניו יורק, ליהנות מהנוף המרהיב וכמובן להילחם בכנופיה אלימה שמאיימת להחריב את העיר.

לסיכום, ניתן היום למצוא לא מעט משחקי מחשב שונים ומגוונים, אשר מתאימים לילדים בכל הגילאים ובכל תחומי העניין האפשריים.