מי מאיתנו לא רוצה לקחת אוהל באמצע החיים ופשוט לצאת ליער הקרוב, לפרוס אותו ולהקימו ולהעביר שם כמה לילות..?! נראה שרובנו היינו חותמים על זה ממש עכשיו. אז איפה נמצא חברת השכרת אוהלים איכותית? בואו נבדוק.

חברת השכרת אוהלים |

ברשת, ניתן למצוא חברות רבות אשר ישמחו לתת לכם או יותר נכון להשכיר לכם ציוד קמפינג איכותית בדיוק כמו שחלמתם לטיול שלכם. רגע לפני שאתם קופצים לחנות הבאה כדי לרכוש את הציוד שלכם, עשו סקר שוק וחפשו את הזולים ביותר.

חברות רבות הקיימות ברשת מציעות קנייה ומכירה של ציוד יקר ערך המתאים ליציאה לקמפינג ולטיולים של אחרי צבא וסוף שירות.

איך לתכנן את פתיחת האוהל? |

כולנו היינו שם: מתחיל להחשיך, קר, רוח באה וצריך לישון בחוץ הלילה. פחות או יותר התקופה הגרועה ביותר אי פעם לשכוח את הוראות פתיחת האוהל.

לפני שתטיילו ביער, כדאי לדעת כיצד להקים את האוהל בעל פה כדי להימנע ממאמץ מסורבל. אם תלמדו למצוא את הנקודה הנכונה בה ניתן להציב את האוהל שלכם, וכיצד להרכיב אותו ואיך לטפל באוהל שלכם, זה יהפוך את הקמפינג לחוויה מהנה הרבה יותר.

הקמת אוהל – הניח ברזנט |

לפני שתקימו את האוהל שלכם. בעת הקמת האוהל שלכם, חשוב להכניס מחסום בין הקרקע לתחתית האוהל כדי להגן עליו מפני רטיבות. ברזנט מפלסטיק או ויניל באיכות טובה, צריך ללוות כל אוהל.

מקפלים את הברזנט לצורה היחסית של האוהל, אך מעט לקטן יותר. אתם לא רוצים ששום חלק מהברזל יסתובב מעבר לקצה האוהל, אחרת הוא יאסוף מים מתחת למקרה שירד גשם. קפלו קצוות ארוכים יותר ותקעו אותם מתחת לאוהל.

כמה עולה אוהל איכותי? |

ישנם אוהלים רבים בעולם ולפני שאתם יוצאים למסע שלכם אחר האוהל החדש שאתם רוצים לפנק בו את עצמכם, חשוב שתעשו סקר שוק מעמיק, כדי להבין ולדעת היטב על האוהל שמיוחד והספציפי שבו אתם חושקים. עשו בדיקות גם לגבי המחיר כך שתמצאו את האוהל הזול ביותר.