זיפות גגות – 4 סימנים שהגיע הזמן

אל תתנו לגג שלכם להגיע למצב רעוע בשל הזנחה ארוכת טווח. אם אתם לא בטוחים האם הגיע הזמן לעשות זיפות גגות, המאמר הזה יעשה לכם סדר, שכן אנו מתכוונים לשתף אתכם ב – 4 סימנים שיהיה כדאי לכם להתייחס אליהם אם תרצו לדעת בוודאות שאתם עושים את הצעד הנכון.

  • עבודת תחזוקה – בחלוף כל מספר שנים מומלץ לפנות לקבלן איטום כדי שיכול לבדוק את מצב האיטום בגג ולבחון האם צריך לעשות עבודה חדשה.
  • חדירה של נוזלים מהגג – שמתם לב שחדרו נוזלים בחורף האחרון דרך הגג שלכם? כנראה שהגג לא אטום כראוי, ובמצב כזה מומלץ לשקול זיפות גגות.
  • החורף מתקרב – אם אתם נמצאים במצב שבו החורף מתקרב וחשוב לכם להיות מוכנים, תעשו לעצמכם טובה ופשוט אל תוותרו על איטום מקצועי.
  • עבודת איטום לא מקצועית – פניתם לקבלן איטום שביצע עבודה רשלנית? נמליץ לכם לשנות כיוון ולבחור בקבלן מנוסה ומקצועי שיבצע את זיפות הגגות שלכם בדיוק כפי שנדרש.

אם תקפידו לבחון את מצב הגג שלכם ותוודאו שאתם תמיד שומרים עליו אטום ובמצב טוב, זה יוכל לחסוך לכם לא מעט כאבי ראש עתידיים ולהוביל לכך שפשוט תוכלו להיות הרבה יותר מרוצים מבחינת הדרך שבה אתם מטפלים בגג שלכם ומונעים נזילות וחדירה של נוזלים במהלך החורף.

כדי לדעת שאתם בוחרים במקצוענים שיעשו את העבודה שלהם, כמובן שיהיה כדאי לכם להקדיש זמן מספק על מנת להשוות בין קבלנים שונים. תשוו מחירים ותבדקו את מידת הניסיון והמקצועיות של הקבלנים שפועלים באזור שלכם. רק כך תוכלו להיות שלמים לחלוטין עם ההחלטה שלכם ותדעו שאתם מקבלים את ההחלטה הטובה ביותר כאשר מדובר על איטום הגג שלכם. 

> מידע מקצועי ופרטים נוספים ניתן למצוא באתר http://www.itum-yashir.co.il

שירלי צדק

שירלי צדק

קניינית ומומחית לצרכנות וקנייה חכמה שתדאג שלא תבזבזו שקל אחד יותר ממה שאתם צריכים