שימוש בחולצות מודפסות הוא מאוד פופולארי בקרב קבוצות וגורמים שונים. בין אם מדובר בקבוצות עסקיות, מסחריות, ספורטיביות, ארגונים ועמותות, מוסדות חינוך ועוד ובין אם מדובר בגורמים פרטיים. 

השימוש בחולצות מודפסות נחשב פופולארי בזכות העובדה שאפשר לבחור סוגים שונים של חולצות ולהדפיס עליהן מסרים ורעיונות שונים, על פי הצורך ועל פי הבחירה. כל אחד יכול לבחור מה הוא צריך, מה יכול להתאים לו, ועד כמה זה רלוונטי עבורו. חשוב לומר, הבחירה בהדפסה כזו או אחרת, נעשית הרבה פעמים אחרי חשיבה מעמיקה לגבי התועלת שאפשר לקבל מההדפס, וכמובן על פי המטרה אותה היא משרתת. 

לפני שמסבירים כיצד הדפסה על חולצות יכולה לשרת אותנו, בין אם זה מבחינה עסקית ובין אם זה מבחינות אחרות, יש להדגיש שכל אחד יכול למצוא מגוון רחב של אפשרויות ודוגמאות קיימות אך כמובן יכול גם להמציא בעצמו, על מנת שהחולצה תשרת באופן ספציפי את המטרה שלו. 

אילו מטרות זה יכול לשרת?

ראשית, חולצות מודפסות יכולות להעביר מסר, להעביר רעיון מסוים מכל סוג שהוא. כל אחד יכול לבחור את המסר שהוא רוצה להעביר ולהשתמש בחולצות מודפסות לצורך כך. 

שנית, ניתן להשתמש בחולצות למטרה ספציפית, מתוך כוונה לייצר הזדהות, אחידות, לכידות. למשל, בקרב קבוצת ספורט, ארגון, עמותה או כל גורם אחר. 

שלישית, ניתן להשתמש בחולצות מודפסות לצורך מתנות עבור חברים, בני משפחה או מכרים. אז גם ניתן להעביר מסר שהוא יותר אישי, הרבה יותר חם ואוהב. 

ארבע, ניתן להשתמש בדוגמא של חולצות מודפסות לצורך סגנון או עיצוב מסוים (ראו דוגמאות של הדפסה מקורית על חולצות), ייחודי, כל אחד לעצמו, יכול להשתמש בכך, מבלי שאף אחד אחר יכול למצוא או לייצר משהו דומה.