שעון שוויצרי הוא השעון האיכותי ביותר בעולם. החברות היצרניות הגדולות והמתקדמות ביותר בעולם בתחום השעונים מייצרות את השעונים שלהם בשוויץ. ענף הייצוא חשוב מאד במדינה זו הם השעונים והם מהווים הן מקור הכנסה למדינה והן מקור פרנסה לעובדים בשרשרת הייצור והשיווק שלהם.

רכישת שעון שוויצרי 

כאשר מחפשים שעון בטיב מעולה ברוב המקרים מחפשים רק שעון שוויצרי לאור שיטות הייצור המיוחדות שלו אשר מובילות לשעונים בעלי מנגנונים מכאניים איכותיים ביותר אשר יוצרים דיוק ללא פשרות.

הדגמים המיוחדים של השעונים השוויצריים יצרו טרנדים של שעונים לאספנים (ראו שעונים כריסטיאן פול למשל). רבים מחפשים דגמים ישנים יוצאי דופן ואחרים מעדיפים את השעונים החדשים והאופנתיים. אפשר למצוא בבתים רבים כמות גדולה של שעונים יוקרתיים אשר הגבר או האישה מחליפים לעיתים תכופות את נראותם כאשר הם מחליפים שעונים מדי יום, או שעון אחד לעבודה ושעון אחר לבילויים בשעות הערב. 

שעונים יוקרתיים 

בין השעונים היוקרתיים אפשר למצוא את שעוני הזהב, שעוני הפלטינה ושעונים משובצים ביהלומים. אשר קיימים בעיקר בקטרים עגולים, אך קיימים גם בנראות שונה כמו מרובע או אליפסה.

כאשר מעוניינים לרכוש שעון מסתכלים על המיתוג שלו ובהתאם לכך מחליטים מה לרכוש. בשוויץ פועלות חברות ענק אשר מייצרות מאות שנים שעונים מקצועיים ביותר ובכל כמה חודשים או שנה הן מייצרות דגמים חדשים ומהפנטים. בעלי עניין בשעונים נצמדים במקרים רבים לשעונים בעלי קו עיצובי ומיתוג מיוחד ובהתאם לכך הם מחליטים איזה שעון לקנות. 

בדרך זו הם מעצימים מדי תקופה את אוסף השעונים שלהם והסובבים אותם מודעים לאהבתם הגדולה לשעונים, דבר שמדרבן אותם לקנות עוד ועוד דגמים חדשים. כל השעונים מסודרים בארון זה לצד זה על מעמדים נוחים לשליפה מידית.

וודאי יעניין אתכם גם לקרוא על: רצועות עור לשעונים