המאמר באדיבות עידן אל גני

ילדים נועדו לא רק ללמוד, כי הם לומדים בכל רגע ורגע עוד דבר חדש. הם נועדו גם לשחק וליהנות מהחיים שלהם בתור ילדים, כאשר גם המשחק מהווה סוג של לימוד וחיזוק של הגוף כולו. אחד מן המשחקים האהובים הן הנדנדות, ומבין שלל שלם של דגמים שמיוצרים ונמכרים היום, יש לדעת מה הכי עדיף לבחור.

נדנדה מתאימה לפעוטות

נדנדה שמתאימה לגילאים רכים של עד שנתיים לכל היותר, היא כזו שמגיעה עם מקום תחום עבור התינוק, עם תמיכה מלאה מקדימה ומאחור, על מנת שזה לא יהיה בסכנה של נפילה או החלקה מתוך הנדנדה עצמה. הנדנדה גם מרופדת בצורה נעימה, וכך מציעה את הנדנוד הנעים הזה שאיתו כיף לבלות בחוץ עם ילדים כאלה קטנים.

עיצוב חדשני

נדנדות לילדים לא נשארות לעולם באותו העיצוב. את זה ניתן לראות בצורה די ברורה עם השינוי בצורה של נדנדות עם השנים. ישנן נדנדות עם קפיץ ליליד בכל מיני צורות של חיות, נדנדות העשויות מחבל ארוך ומספר מקומות של ישיבה, נדנדות ליחיד, נדנדות עשויות חבל בצורה מעוגל שיכולות להכיל מספר ילדים ועוד שלל שלם של נדנדות בכל מיני צורות וצבעים, שכל הזמן מיוצרות על מנת להעשיר את הנדנוד ולהפוך אותו בכל פעם מחדש למשהו אחר מכל מה שמכירים, למעט פעולת הרד עלה שכולנו אוהבים.

תכנון בטוח לילדים

מעבר לכל המראה והעיצובים המרהיבים שקיימים עבור נדנדות בעידן הנוכחי, והיופי הזה לראות רמת יצירתיות גבוהה של המתכננים, זה חשוב להבין כי התכנון הוא גם כן כזה שמיועד להעניק נדנדה נוחה וכזו שלא מייצרת מצב של סכנה. דבר זה כולל מבדקים שלמים של החומר שחייב להיות עמיד ועומד בתקני בטיחות מחמירים.