בכדי להצליח היום בעולם העסקים אין מקום לשליפות מן המותן והכול צריך להיות מתוכנן ומבוסס על ידע והבנה אמיתיים של השוק שבו אנו פועלים. אנו חייבים להבין מה חושבים על הלקוחות על המוצר שלנו, אנו חייבים להבין מה הם היתרונות של המוצר שלנו ומה הם החסרונות של המוצר ומה הם היתרונות והחסרונות של המתחרים שלנו. העניין הוא שזה ממש לא פשוט לברר את כל הדברים הללו ויש קושי לא קטן לגלות זאת. אך כאן בדיוק נכנסת לתמונה קבוצת מיקוד אשר יכולה מאוד לסייע לנו להבין מה קורה בשוק שבו אנו פועלים. עליכם להבין כי הקבוצה פועלת כך שהמנחה מנחה אותה לענות על שאלות שהוכנו מראש על ידי מומחים ובאמצעות השאלות הללו אנו יכולים לדעת מה הלקוחות חושבים עלינו ולא פחות חשוב מכך מה הם חושבים על המתחרים שלנו וזהו דבר משמעותי ביותר.

מדוע לא כדאי לעשות קבוצת מיקוד באופן עצמאי?

עליכם להבין כי הנחיה של קבוצת מיקוד זו מומחיות לכל דבר ועניין וממש לא כדאי לכם לנהל זאת לבד. ממש כפי שלא הייתם מעזים לנהל את העניינים המשפטיים של העסק שלכם ללא עורך דין או כפי שלא הייתם מעלים על הדעת לנהל את העניינים החשובנאיים ללא מנהל חשבונות כך ממש לא כדאי לכם לנהל את ענייני הנחיית הקבוצות לבד. אם אתם רוצים שהקבוצה אכן תשקף את המציאות אתם צריכים להבין כי עליכם לפנות אל מומחה בתחום אשר ינחה את הקבוצה ורק כך תבטיחו כי הקבוצה אכן תשקף את המציאות ואכן תבטיח כי אתם תבינו באיזה שוק אתם פועלים.

מדוע כדאי לעשות קבוצת מיקוד רק עם מכון ישראלי?

כפי שמסבירים המומחים באתר https://www.geokg.com/, עליכם להבין שבכדי להנחות קבוצה על השוק הישראלי יש להכיר את השוק הזה לעומק ויש להכיר גם את הצרכן הישראלי לעומק. על רקע זה אנו חייבים לציין כי ממש לא כדאי לנהל קבוצת מיקוד עם חברה מחו"ל אשר תהיה אחראית על ניהול הקבוצה מכיוון שהיא לא תבין את הניואנסים השונים וכך התוצאות של הקבוצה לא תהיינה ברמה גבוהה.