המוצרים של אפל רבים ומתווספים אליהם עוד חדשים משנה לשנה. כנראה שבשנים הבאות נראה עוד ועוד פיתוחים גם במחשבים וגם בתחום של בינה מלאכותית ומציאות רבודה. קשה לחזות מעכשיו איך זה ישפיע על עולם המחשבים, אבל יהיה לזה השפעה – בוודאות. 

אם אתם מחזיקים את אחד מהמוצרים של אפל, אז כנראה אתם מחזיקים כמה מהם. זה כולל אולי את הטלפון החכם שלכם, השעון של היד, אייפד וכמובן, מק לעבודה שלכם.

אבל כמו כל מוצר, גם הטכנולוגיה של אפל אינה חסינה לתקלות ובמקרים כאלו? אתם מבינים לפתע שאתם בישראל. אין כל כך הרבה מעבדות שמתעסקות במחשבים של אפל. זהו עולם לעצמו.

אז איך מוצאים טכנאי מק מקצועי? איך אתם בכלל יודעים שאתם צריכים לגשת לטכנאי? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

טכנאי מק:

טכנאי מק יעזור לכם בכל מה שנוגע לחומרה והתוכנה במחשבים של אפל. כאן צריך לסייג מעט. כשאנחנו אומרים מחשבים של אפל חשוב לדעת שזהו עולם רחב מאוד. 

ישנם את המחשבים הניידים הפשוטים יחסית שיהיו מוכרים לטכנאי שמתעסק גם עם מוצרים של אפל, אולם כשזה מגיע לדגמים יקרים יותר שעולים עשרות אלפי שקלים ומיועדים למעצבים, אדריכלים ועוד, שם אתם כבר ממש צריכים לדעת איזה טכנאי אתם לוקחים. 

כמובן שהתיקונים למוצרים של אפל לא יהיו זולים, זה כמו ההבדל בין לתקן מזדה לפורשה. החלקים יותר יקרים וגם, לא כל טכנאי יודע באמת איך לסדר את התקלות.

אם אתם נתקלים בבעיית תוכנה אתם יכולים להשתמש בטכנאי ווירטואלי מארצות הברית שמוסמך מטעם אפל, זה קל יותר ויהיה הרבה יותר מקצועי. 

לרוב טכנאי שיהיה מומחה במוצרים של אפל יתעסק בעיקר עם המחשבים שלהם. 

מוניטור פי סי מעמידים לשירותכם טכנאי מק מקצועי. צרו קשר >>>