אם אתה מנהל עסק או משרד שמעסיק עובדים אתה בטח יודע שהעובד רוצה, וזה לגיטימי, להרגיש בנוח במקום העבודה. אני לא מתכוון לנוחות רגשית אלא פיזית. לא מדובר רק על נוחות כמו מזגן וכיסא משרדי נוח, אלא על כל מה שכלול בשגרת היומיום של העובד שלך. כל מעסיק יודע שכשהעובדים שלו מקבלים הרגשה נעימה ונוחה בבית העסק / המשרד בו הם שוהים ברוב שעות היממה, תפוקת העבודה והאיכות שלה היא גבוהה בהרבה.

אחד הדברים החשובים ביותר בכל משרד או עסק הוא ללא ספק מטבח קטן מאובזר או ליתר דיוק חדר קפה קטן ונעים בו יוכלו העובדים להיכנס בשעות העבודה העמוסות ולהתפנק על כוס קפה חם ומעורר.

בנוסף לכך שמקום בו יש אספקת קפה לעסקים גם יכול לחסוך בעלויות שלכם, הרי שהעובדים עצמם, מרגישים בנוח יותר, והם יכולים לעבוד באווירה רגועה עם ניחוח מרגיע של כוס קפה מהביל.

לחסוך בעלויות

בוא נסתכל שניה גם על הרווח שלך כבעל העסק / המשרד. במקום לתת לעובדים 'דמי כיס' עבור ארוחות ויציאות לשתיית קפה באמצע יום העבודה, אתם יכולים לחסוך את זה ברכישת מכונת קפה, כמובן אחת כזאת שתיתן שירות שליותר מקפה נמס או שחור, כל זאת במחיר זול יחסית.

בנוסף לכך, מכיוון שאנשים רבים אוהבים קפה, הרי שכאשר העובד ירגיש שהוא רוצה קפה באמצע יום העבודה, הוא יצא להפסקת קפה באחד מבתי הקפה באזור ומיותר לומר כמה זמן זה יכול לגזול משעות העבודה.

אין ספק שכאשר אתם דואגים שתהיה אספקת קפה לעסקים שלכם באופן קבוע, אתם מרוויחים כפול, הן בהוצאות, הן בזמן העבודה המנוצל וכמובן ביחס העובדים למקום.

אולי יעניין אותך גם אספקת תה לעסק