טיולונים הן סוג של עגלות תינוק המשמשת לשאת ילד. הם עשויים בדרך כלל ממתכת, עץ או פלסטיק וניתן לדחוף אותם על ידי ההורים ואפילו קיימים היום טיולונים חשמליים

טיולונים מגיעות בצורות ובגדלים שונים. הסוגים הנפוצים ביותר הם טיולונים תלת-גלגלים ועגלות ארבע גלגלים וטיולונים עם ארבעה גלגלים ויותר.

טיולונים הם פריט חובה להורים עם ילדים. הם משמשים להסעת ילדים ממקום למקום, והם גם מספקים נוחות ובטיחות.

מה חשוב לדעת על טיולונים

עגלות מגיעות בצורות, גדלים וחומרים שונים. ניתן למצוא אותם בחנויות או באינטרנט. ישנם סוגים רבים של עגלות שניתן לקנות בהתאם לצרכי ההורה.

עגלה היא סוג של עגלה לנשיאת ילדים. יש לו מסגרת שתומכת בילד ומאפשרת לו לשבת זקוף. לעגלה עשויות להיות שניים או שלושה גלגלים, תלוי בשטח ובמשקל הילד.

עגלות מגיעות בסוגים שונים, עם תכונות ויתרונות משתנים. חלקם מתאימים לשימוש יומיומי בעוד שאחרים מיועדים למטרות ספציפיות כמו ריצה או פעילויות בחוץ. ישנן גם עגלות הניתנות לקיפול לגודל קומפקטי המתאים לנסיעה עם או לאחסון בתא מטען כמו גם עגלות תאומים.

איך לבחור טיולון

הדבר הבא שיש לקחת בחשבון הוא גודל התינוק שלך וכמה מקום הוא יזדקק לו. כדאי גם לחשוב כמה משקל התינוק שלך יכול לשאת. אם יש לך תינוק קטן,

אם יש לך תינוק גדול יותר, אז טיולון עם מרחב גדול יותר יהיה הטובה ביותר עבורם. לבסוף, חשבו אילו תכונות אתם רוצים בעגלה שלכם ואילו תכונות היא צריכה להיות.

אבל לפני שאתם ניגשים לבחור טיולון תעשו סקר שוק באינטרנט אל תתביישו לבדוק בגוגל אילו טיולונים קיימים ומה ישרת אתכם, ההורים ואת התינוק/ת שלכם בצורה הטובה ביותר.

למידע נוסף היכנס לאתר של בייבי שארק