טיפול בלחץ נפשי הוא מה שכל אחד חייב לעצמו. אנחנו חיים בעידן שהוא במונחים רבים בלתי אפשרי. אנחנו שקועים באוסף עצום של משימות, חייבים הרבה מאוד כסף כדי לחיות, צריכים להיות שם כל הזמן עבור כולם. עבור המשפחה שלנו, עבור החברים שלנו, עבור בני הזוג. הרבה פעמים אנחנו עוברים כל מיני תהליכים נפשיים ורגשיים לעיתים בלי להבין בכלל שזה מה שאנחנו עוברים. המשמעות של חתירה אל עבר טיפול בלחץ נפשי היא להחליט לעבור תהליך שמטרתו פשוט לגרום לכם להרגיש טוב יותר. 

אם לא תרגישו טוב, איך יהיה לכם לתת? 

יש איזו הנחה כזו, כאילו לחשוב על עצמנו זו מחלה רעה. כאילו מדובר על מה שאסור בכלל לחשוב עליו. כמובן שמדובר על טעות איומה. הרי אם לא תחשבו על עצמכם, איך יהיה לכם הכוח לתת גם לאחרים? איך תוכלו באמת להיות שם עבור כל אדם אחר? איך תוכלו להיות בני זוג טובים יותר? הורים טובים יותר? חברים יותר טובים? אם לא תכירו את עצמכם, מאיפה יהיה לכם הכוח? 

טיפול בלחץ נפשי זו הדרך שלכם להתבונן רגע אל עצמכם וחיפוש אחרי תשובות שיעזרו לכם להיות טובים יותר אל עצמכם וטובים יותר לאחרים. המטרה של הטיפול היא לאפשר לכם לקבל כלים שיעזרו לכם להבין את עצמכם טוב יותר ובעיקר, לעשות את השינויים שאתם רוצים לעשות בחיים מתוך מודעות והיכרות שלכם עם מי שאתם. 

אתם לא לבד

כולם חווים רגעים לא קלים לאורך החיים וכולם מתמודדים. חשוב שתזכרו כי אתם לא לבד. חשוב שתזכרו כי יש מי שנמצאים כאן כדי להושיט לכם יד ולעזור.

אולי יעניין אותך גם איך מתמודדים עם חרדה