כיום, בשנת 2020, סטרימר הפך להיות תחליף מצוין לטלוויזיות הלווין שדורשות 300 ₪ בכל חודש. סטרימר באתרי המסחר בחו"ל (אמאזון, איביי, עלי אקספרס), מאפשר לנו לצפות בתכנים, לראות טלוויזיה, ואף לשחק מבלי לקרוע את הכיס יותר מידי. אז איך בוחרים סטרימים מומלצים? הנה 4 פרמטרים הכי חשובים.

פרמטר מס' 1 – מעבד עבודה ראשי

הפרמטר הראשון מתייחס למעבד. מעבד הוא רכיב אלקטרוני שמחשב את כל פעולות העיבוד. בעת הבחירה, חשוב להתייחס לדגם המעבד ולכמות הליבות. לרוב, סטרימר מומלץ משתמש במעבד Cortex A53, בעל ארבע ליבות פנימיות. בסטרימר המומלץ של שיאומי, תוכלו לצפות בפעילותו של המעבד הזה. למעשה, כמעט ולא קיים סטרימר עם מעבד אחר.

פרמטר מס' 2 – זיכרון (RAM) עבודה פנימי

זיכרון ראם הוא רכיב אלקטרוני שמגביל את השימושים שלנו במערכת המחשוב. לדוגמא: אם יש לנו עד 2gb, נוכל להשתמש בתוכנות שלא לוקחות יותר מ- 2gb. אם אתם אנשים שמתקינים הרבה אפליקציות, תעדיפו לבחור בסטרימר שמסוגל להעניק 2gb ואפילו 4gb. ברוב המקרים, הזיכרונות מגיעים בפורמט של DDR3.

פרמטר מס' 3 – גרסת אנדרואיד חדשה

כיום, הגרסה הכי חדשה של אנדרואיד עבור סטרימרים היא גרסת 9, ובקרוב גם 10. בזמן שאתם רצים ובודקים מהו הסטרימר האידיאלי ביותר עבורכם, רצוי לשים דגש על גרסת אנדרואיד 9 ומעלה. הרבה מאוד סטרימרים זולים עדיין קיימים עם גרסת 8, ואפילו 7, ועדיף שהגרסה תהיה כמה שיותר גבוהה. גרסה חדשה תעניק לנו פחות בעיות, המפתחים מתקנים מגוון שגיאות מגרסה לגרסה.

פרמטר מס' 4 – חיבור רשת קווי

הרבה מאוד סטרימרים לא מגיעים עם חיבור קווי לכבל רשת, וזה חבל. בבתים שאין בהם 100 מגה, חיבור אלחוטי יהיה קצת בעייתי, ואף יגרום לתקיעות בשידורים חיים. עקב כך, רצוי לכוון לסטרימר שמגיע עם חיבור רשת קווי, או פתרון מקיף. בסטרימר שיאומי אין מקור ייעודי לכבל רשת, ולכן משתמשים במפצל מ- USB ל- חיבור קווי.

מעוניינים לרכוש סטרימר? לפני ההחלטה הסופית, בקרו באתר GetSmartReview לקבלת פרטים נוספים. באתר שלנו תוכלו לצפות במגוון רחב של סטרימרים טובים ואיכותיים, מחירים זולים ונוחים, ועם השירות הכי טוב בעולם. בכל שאלה, אנחנו לצידכם.