לעשות רושם מיוחד בשנייה אחת? זה אפשרי ואפילו קל מתמיד:
כרטיסי ביקור מיוחדים עם הטבעה עמוקה לתוך הנייר משווים לכרטיס הביקור מראה של מסמך אותנטי עתיר היסטוריה וזיכרונות

כרטיסי ביקור מיוחדים – מה זה בעצם?
הפגישה מתחילה: נכנסים לחדר הישיבות ומפזרים את כרטיסי הביקור לכל עבר. כללי הטקס הישן תקפים היום בדיוק כבעבר ובכל זאת המציאות מבקשת להתעדכן גם בזמן שהמסורת השינה אומרת את דברה וניתן למצוא היום כרטיסי ביקור מיוחדים ששוברים את הקווים אליהם הורגלנו בכרטיסי הביקור הישנים. כרטיסי ביקור מיוחדים מתאפיינים במידות יוצאות דופן, בסוגי נייר לא מקובלים (נייר שקף לדוגמה) ועוד. ההיגיון מאחורי היצירתיות ההולכת וגוברת בתחום הוא פשוט: מי לא רוצה להכניס קצת "וואו" לרגע בו הוא פוגש לראשונה לקוח, משקיע, קולגה?


אני רוצה כרטיס ביקור רטרו מיוחד – מה עושים עכשיו?
אחת מהאפשרויות הכי מרחיקות לכת שנראו עד כה בתחום של כרטיסי ביקור מיוחדים היא ההטבעה העמוקה הזוכה לכינוי "הדפסת רטרו". הדפסה מסוג זה מתבצעת על ניירות עבים ובעצם שוקת לעומק הדף. התוצאה נראית ממש כמו בתעודות עתיקות וספרים מלפני מאות שנים: דיו שוצף מבעבע בגוף הנייר ויוצר בתוכו ממלכה חדשה: ההטבעה העמוקה נראית  כחותנת ישנה שמעלה דמיונות על נופים וסיפורים מתקופות שונות ושולחת את כרטיס הביקור שלכם לממלכה חדשה: כרטיס ביקור מיוחד ו"שווה". כאן כבר לא מדובר בפיסת נייר שזורקים אחר כך לפח.


כרטיס ביקור שמספר סיפור
מתי בפעם האחרונה הקלדת מספר טלפון מתוך כרטיס ביקור מודפס?
סביר להניח שלא בחמש שנים האחרונות. מדוע אנחנו עדיין מחלקים ומקבלים כרטיסי ביקור? גם כאן התשובה היא ברורה: כדי להגיע לשולחן העבודה של מי שזה עתה פגשנו. אבל אם כבר, בואו נהפוך את זה לחוויה: אם יש לך כרטיס ביקור שיצר רגע של סקרנות, השראה, תחושה של חידוש ואולי אפילו קנאה קטנה, הנה יצרת קשר אמוציונלי! חוויה.

כרטיסי ביקור מיוחדים: בבתי דפוס מיוחדים
אחת המעבדות שבהן נרקחים כרטיסי ביקור מיוחדים ומעוררי התפעלות היא דפוס הנצחון שנמצא במרכז תל אביב. המקום הוא מוסד עלייה לרגל מוכר בקרב מעצבים, אדריכלים וחברות רבות אשר נותנות דגש על תוצרי דפוס איכותיים במיוחד ונהנות מהדיוק, המגוון, היכולות והידע הרב שקיים במקום.
לא רק מכונות דפוס יש במקום אלא בעיקר מוחות שמבינים היטב את נקודת המפגש שבין הדיו לנייר אלא את נפשות האומן והיוצרים ואנשי העסקים שמגיעים נרגשים פעם אחר פעם כדי לקבל את יצירת הדפוס שתהיה יצירתם האמנותית או פניהם העסקיות הייצוגיות.

היכולת להתאים את סוג הדפוס למזמין היא זו שעושה את המלאכה לאומנות.
וכשמדובר בכרטסי ביקור מיוחדים? כאן זו כבר ממלכת הדימיון והזרועות הארוכות של מכונות הדפוס האינסופיות: איזה סוג של נייר? אולי ממוחזר, אולי עבה במיוחד, אולי דק עם לקה סלקטיבית: יש כל כ-ך הרבה אפשרויות שרק מן בתחומו ידע לכוון את המזמין כיצד לרקוח את הנוסחה המושלמת שתבטא נכונה את התדמית שביקש להעביר:
העיצוב והעימוד הנכון, סוג ההדפסה הנכונה, הניר המתאים, ועוד ועוד.
כזזה מגיע להדפסת כרטיסי ביקור רטרו מיוחדים – גם כאן חשוב לדייק בפרטים הקטנים ולבחור את כל המרכיבים שיהפכו את הכרטיס למיוחד אבל גם מתאים לתדמית של העסק שלכם, לא תהיה יקרה מידי ותגיע אליכם בדיוק בזמן. כן, זה המון החלטות לקבל וכאן בדיוק באה לידי ביטוי המקצוענות של בתי המלאכה הישנים (אך המעודכנים) כדוגמת דפוס הנצחון.

כמה זמן זה לוקח וכמה זה עולה?
נכון, כרטיסי ביקור מיוחדים יעלו ברוב המקרים יותר ובחלק הארבה יותר ממה שיעלה כרטיס ביקור סטנדרטי ורגיל, אבל עדיין בגדר ניתן להשגה גם בקרב אלו שאינם צרכני פרימיום ברוב הקטגוריות.
הידע והניסיון הרב של אנשי הדפוס יכולים בהחלט לסייע במציאת פתרונות יצירתיים המפחיתים בעלויות ובכל מקרה, הניצוץ שיעלה מכרטיס ביקור מיוחד, מפתיע, מרגש וכזה שמספר סיפור שמעולם לא סופר בוודאי יהיה השקה שמחזירה את עצמה.
באשר למשך הייצור: גם כאן, הטבעה עמוקה תיקח יותר זמן מאשר הדסת כרטיסי ביקור פשוטים אשר ניתנת לביצוע על המקום, אך תוך ימים ספורים בלבד תוכלו כבר לאחוז בנציג העסקי החדש והמרשים שלכם – כרטיס ביקור מיוחד עם הטבעת רטרו.  מוכנים לקחת את ההתרגשות הזאת לכל הפגישות שלכם?