מחפשים מתנה מיוחדת למישהו שאוהב ספורט אקסטרים? אוהבים אל הים וחולמים לרכב על הגלים? רישיון לאופנוע ים יעניק לכם רגעים קסומים של אדרנלין ורגיעה במרחבי הים הכחולים. על מנת להירשם אל הקורס, לגשת למבחן, לעבור אותו בהצלחה ולקבל את הרישיון, עליכם להיות בני 16 לפחות. דרישה נוספת היא הצגת אישור על בריאות תקינה. קורס הכנה קצר וממוקד הוא הדרך לקבלת רישיון במהרה תוך מינימום מאמץ.

 

מה אתם חייבים לדעת בדרך לרישיון?

  1. אי אפשר לגשת למבחן לפני גיל 16
  2. המבחן כולל שאלות תיאורטיות ובחינה מעשית
  3. בישראל המבחנים מתקיימים בים התיכון או בכנרת
  4. בכל יציאה אל הים עליכם לשים דגש על בטיחות
  5. הקורס מלמד אתכם את כל מה שצריך לדעת (קורס קצר של מספר ימים)
  6. אפשר להשלים את התהליך כולו ולקבל רישיון בתוך שבועיים

 

איך לומדים למבחן לקבלת רישיון לאופנוע ים?

צעירים ומבוגרים שמבקשים לקבל רישיון משתתפים בקורס מקצועי, ממוקד ומקיף. בתחילת הקורס תקבלו ספר לימוד עם כל המידע הדרוש. הלימודים כוללים חומר תיאורטי ותרגול מעשי. כל התלמידים מתנסים ברכיבה על אופנוע ים במהלך הקורס. הקורס מתאים לצעירים וצעירות מעל גיל 16 וגם למבוגרים. אם אתם חובבי אדרנלין וים – אל תוותרו על חווית אקסטרים מדהימה! אם אתם רוצים לשמח מישהו שאתם אוהבים, תנו לו במתנה את הקורס.

 

מי מעביר את הקורס?

מדריכים מקצועיים ומנוסים מלווים את כל החניכים ומלמדים את החומר התיאורטי בצורה מעניינת. קורס אופנוע ים לא דומה ללימודים בבית ספר. בקורס הזה לא יהיה רגע אחד משעמם. בתוך זמן קצר תצליחו ללמוד את כל החומר התיאורטי ותוכלו לצאת לים לרכב על האופנוע. אין כמו נהיגה מהירה בים בה אתם מרגישים את הרוח בפנים.

 

רוצים לדעת עוד? כך תוציאו רישיון לאופנוע ים.