ציוד הגברה איכותי איננו זול, אז מה עושים אם הוא נחוץ? אפשר בהחלט להשכיר. קבלו את כל המידע החשוב לגבי השכרת ציוד הגברה, מה, מי, מתי ולמה. 

לשימוש מזדמן – עדיף להשכיר 

הכלל לגבי השכרת ציוד הגברה הוא זה: אם לא צריכים אותו לשימוש קבוע או לעיתים קרובות, עדיף להשכיר. וזה לא רק העניין של המחיר, שהוא סוגייה בפני עצמה. יש גם את האחסון. ציוד הגברה זה לא משהו אחד קטן שאפשר לשים בארון ולשכוח ממנו. אלה פריטים שתופסים די הרבה מקום כך שמי שלא צריך אותם לשימוש מקצועי או קבוע, ברור שעדיף להשכיר. 

מי צריך השכרה של ציוד הגברה 

ניתן להציג לא מעט דוגמאות, למי שצריך השכרת ציוד הגברה למטרות שונות. למשל:

  1. למסיבות – ציוד הגברה יכול לעזור להרים את מצב הרוח בכל מסיבה, מפגש חברתי וכדומה. 
  2. לאירועים גדולים – באירועים גדולים, כאשר מזמינים מרצה, מדריך או אמן, השכרת ציוד הגברה תאפשר לכולם לשמוע כל מה שנחוץ. 
  3. קריוקי – כשמתחשק לארגן ערב קריוקי גדול, עם הרבה משתתפים, ציוד הגברה שכולל גם ציוד קריוקי או בידורית, הם הבחירה הטבעית. 

מה כוללת ההשכרה 

ציוד הגברה לאירועים, למסיבות ולכל מטרה אחרת כולל רמקולים איכותיים. מספר הרמקולים תלוי במספר המשתתפים ובשאלה אם זהו אירוע בחוץ או אירוע בחלל סגור. ניתן להשכיר מגבר אך יש אף רמקולים מוגברים. ציוד נוסף שמקובל לכלול בערכה הינו מיקסר ידידותי ונוח לשליטה וכן מיקרופון או כמה מיקרופונים (אלחוטיים או רגילים), בידוריות להזרמת מוזיקה. ערכות שיכולות להתאים לקריוקי כוללות מסך הקרנה (למילות השירים). כמו כן, אם אין מקור חשמל זמין, צריך גם גנרטור חשמלי.