דובאי, עם קסם של מדבר בשילוב יוקרה עירונית נוצצת ופיתוח תיירותי שנשען על כסף גדול, מדובר בגן עדן של ממש. ומסתבר כי כמו יהלום שבוקע מתוך המדבר, כך נוצצים גם כמה אתרי שופינג בדובאי, שאסור לפספס. אלה חמשת העיקריים שבהם. 

קניון דובאי הענקי 

מתוך לא מעט אתרי קניות בדובאי שאסור לפספס, קניון דובאי הענקי יכול להפוך לאטרקציה של חופשה שלימה. מספר החנויות העצום בקניון עולה על כל דמיון. הוא לא גבוה יחסית לגורדי השחקים של דובאי אבל הוא מפתיע עם מעל 1000 חנויות ואין ספור אטרקציות נוספות. אם בין הקניות אתם רוצים לסייר באקווריום, זה המקום. תוכלו להשתעשע בהחלקה על הקרח ואחר כך להמשך לאין ספור מסעדות וחנויות ושפע מסחרר חושים. 

קניון האמירויות עם הגג הכיפתי 

מבנה הקניון מרשים ביופיו. גם בפנים, תמצאו שפע אטרקציות לצד אין ספור חנויות, מותגים יוקרתיים ופעילויות. כיפת הזכוכית העצומה אוריינטלית ומקסימה והעיצוב בפנים משלב מזרח ומערב גם יחד. מאות חנויות, אין ספור מסעדות, בתי קולנוע, אטרקציות למבוגרים ולילדים. 

דובאי אאוטלט כדי לקנות ולחסוך 

אם אתם רוצים להכיר אתרי שופינג בדובאי שיאפשרו לכם לחסוך, זה בדיוק המקום להתחיל בו. הוא לא הקניון הכי גדול (אבל אל תחשבו בטעות שהוא קטן). הוא לא הקניון הכי יוקרתי בדובאי, אבל סיילים והנחות ענק, זה כאן. 

Souk Madinat Jumeirah‬

זה המקום לעשות בו יום שוק בדובאי. במקום דוכני קניות מסוגים שונים, מסעדות יוקרה ועיצוב שעולה על כל דמיון. 

קניון פסטיבל סיטי 

זהו אחד מאתרי השופינג המקסימים שמתאימים מאוד לטיולי משפחות. מגוון רחב של אפשרויות פנאי ובידור, מופעים וכמובן, מאות חנויות של כל מה שרוצים.

הכירו את חיי הלילה של דובאי https://www.dubai.co.il/bar_nightlife