אחת היצירות החשובות והגדולות ביותר ביהדות, היא יצירת שס עוז והדר. מדובר על סדרה של ספרי קודש ב-21 כרכים, כרוכים בכריכה עבה ויפה, מעוצבים ומהודרים. מדובר על אחת הסדרות החשובות ביותר שיצאה ואפשר למצוא בכל בית של משפחה מאמינה את הסדרה בספרייה.

היום, בניגוד לעבר, בשביל לרכוש את שס עוז והדר, אנחנו יכולים להיכנס אל אתרי אינטרנט שונים, כולל אתרים חילוניים שאינם בהכרח פונים אך ורק אל הציבור החרדי או הדתי, ולהזמין דרכם את הסדרה. צריך לומר, בין אם אנחנו מבקשים לקנות את הסדרה דרך אתר כזה או אחר, בין אם אנחנו מבקשים לקנות את הספרים דרך חנות לספרי קודש או חנות אחרת שמציעה גם ספרי קודש או משניות וגם ספרים לציבור הכללי, אזי שעלינו לדעת כיצד לעשותז את.

חשוב לומר, הבחירה שלנו לרכוש את הספר במקום כזה או אחר, יכולה להשפיע בצורות שונות על המוצר אותו נקבל וכן על המחיר שנשלם.

 

איך זה עובד באופן מעשי?

בשביל להזמין את סדרת ספרי שס עוז והדר על 21 הכרכים שלה, אנחנו צריכים להבין במה במדובר, מה כוללת הסדרה וכמובן לשם מה אנחנו רוצים לקנות את הספרים. חשוב לבדוק איפה ישתלם לנו לקנות אותה, זאת בשביל שנוכל לקבל את הסדרה במלואה, בספרים יפים ומהודרים, אשר יקשטו את הספרייה שלנו וכן נוכל לעשות בהם שימוש כפי שאנחנו רוצים.

חשוב כמובן לבדוק גם את תנאי העסקה, בין אם זה מבחינת עלויות, בין אם זה מבחינת אופי המשלוח אלינו הביתה או כל דבר אחר, זאת בשביל שאנחנו לא נשלם מחיר יקר מדי עבור הסדרה וכן לא נצטרך לשלם עלויות נלוות.