למצוא בגד ים מעולה שיתאם את מידותייך, יבליט את הצדדים המחוטבים והיפים בגופך ויסתיר את אלה שפחות חטובים – זה דבר לא קל בכלל. למעשה, נראה כי רוב בגדי הים מתאימים לנשים ונערות שמציגות מידות לא הגיוניות ורזון שנראה לעיתים אפילו רזה מידי. בכך נשים אמיתיות חושניות ועגלגלות: נאלצות להסתפק בבגד ים שלם ולא מחמיא, או במעין גיבוב של מכנסונים וחזייה. דבר שאינו מעודד בכלל. אז מה עושים?

קורס תפירה לבגדי ים יכול להיות תחילתה של קריירה נפלאה בתחום התפירה ויאפשר הכרות עם הדרך לתפור לעצמכן כל בגד ים בכול גזרה או עיצוב עליהם חלמתן. קורס כזה יפתח דלת את עולם האופנה ואף יספק קריירה מצליחה בתחום עיצוב בגדי הים.

מה לומדים בקורס תפירה לבגדי ים?

בבית ספר לאופנה קורסים כאלה כוללים מספר מפגשים בהם לומדים לתפור ולדגם בגדי ים. הקורס יספק את הכלים לתפירת בגד ים מחמיא ובגזרה נכונה והוא יספק הכשרה מקצועית ולימוד טכניקות עדכניות לעיצוב ותפירת בגדי ים. בכך אפשר ללמוד להמציא מחדש את בגד הים, לעצב קולקציה שלמה, לפתח גזרות באופן מקצועי, לממש רעיונות ולעסוק בתחום העיצוב והאופנה באופן מקצועי.

באמצעות הכרות עם סוגי תפרים, הכרות עם מכונות התפירה, עם הבדים והגזרות הנכונות: כל אחת תצא עם ידע מקצועי או אפילו עם תחביב כיפי במיוחד! לכן רבות בוחרות להירשם לקורסים  שבהם לומדים כיצד לתפור בגדי ים.

כיצד בוחרים קורס מקצועי?  

כדי לבחור קורס מקצועי בחרי כזה שמעניק תעודה מוכרת על ידי משרד העבודה תוך בחירת מכללה איכותית ללימוד עיצוב ותפירה. באמצעות קבלת הידע והכלים הנכונים: תכלי לדעת כיצד תופרים בגד ים מעוצב ומחטב שמתאים לנשים ונערות שרוצות להראות מושלם, גם כשהן מבלות על חוף הים.