חומרי איטום איכותיים חשובים מאוד כדי להבטיח בנייה מקצועית. איטום לקוי יכול להכשיל מבנה שלם ולהרוס את חווית המגורים או השימוש במבנה. מאחר שכל פרויקט בנייה  נשען על חומרי איטום יש להקפיד על חומרים המותאמים לצרכים, מקצועיים ואיכותיים.

 

מה זה צמנטי?

איכותו של חומר איטום צמנטי היא בחוזקו. החומר מכיל חול, מלט ורכיבים פולימריים והוא נחשב לחומר איטום בין החזקים ביותר. ישנם כמה סוגים של חומרי איטום צמנטים ויש להתאים כל חומר למיקום המתאים לו במבנה, כמו למשל בחדרי אמבטיה, אזורים עם לחות גבוהה וריכוזי מים.

 

עבודה טובה לאיכות גבוהה

חומר איטום צמנטי הוא בעל יכולת איטום גבוהה במיוחד בשל תכונתו להיצמד לחומר שעליו הוא נמרח אך חשוב לבחור בחומרים איכותיים ולבצע את עבודה האיטום במקצועיות. שלבי העבודה פשוטים אך צריכים להיעשות ביסודיות. ראשית יש להחליק את המשטח עליו יימרח חומר האיטום בצורה מושלמת ואז למרוח את חומר האיטום ולבסוף הדבקת המשטח העליון. העבודה צריכה להיעשות במהירות כדי שחומר האיטום לא יתייבש ויתקשה. במקרה של עבודה לא איכותית ומקצועית עלול כל המבנה לסבול מבעיות איטום, מה שעלול להשפיע על המבנה כולו.

 

התאמה והכוונה

כדי לבצע איטום בחומרים צמנטים יש צורך להכיר את הסוגים השונים של חומרי האיטום הצמנטיים ולהתאים את החומר לסוג הבנייה , הפרויקט והצורך. אנשי מקצוע בתחום האיטום יוכלו לעזור בהכוונה לחומרים המתאימים לפי סוג הפרויקט, מיקומו, שימושי המבנה, הגודל הנדרש לאיטום ועוד.

חומרי איטום צמנטים חשובים ביותר לאיכותו של המבנה ולכן עליהם לעמוד במבחני תקנים וחשוב לבדוק שהחומרים שבהם משתמשים אכן עברו מבחנים אלו ויבטיחו מבנה יציב, בעל איטום איכותי שיחזיק מעמד לשנים רבות.

 

למידע נוסף הכנסו לאתר שלנו: https://azmarketing.co.il/.