אופניים אלקטרוניים וקורקינט אלקטרוני – שניהם יכולים להיות מהירים, אך האופניים האלקטרוניים האיטיים, הם מהירים יותר מאשר הקורקינט האלקטרוני. כשאתם בוחנים את גודל הגלגל ונפח הסוללה ואת בטיחות גוף האדם, התאימו זאת לילד.

קורקינט או אופניים חשמליות – מה עדיף לכם 

לא משנה אם יש לכם מנוע 48 וואט 1000 וואט, אתם יכולים להגדיר את המהירות המרבית באמצעות תצוגה ובקרה. מתוך התבוננות בכך, אופניים אלקטרוניים עם מנוע 1000 וואט, יגיעו בקלות ל – 80 קמ"ש , כאשר קלנועית אלקטרונית, לכל היותר תגיע ל – 20 קמ"ש.

מה צריך שיהיה בקורקינט חשמלי? 

שלא כמו עם סקייטבורד חשמלי, זה לא באמת מצריך הרבה תרגול, כדי להבין כיצד לרכב על קטנוע בבטחה. אתה גם לא צריך רישיון כמו שאתה עושה לאופנוע או למכונית. והכי טוב? אתה גם לא צריך לשלם עבור דלק או ביטוח כבעלים של קורקינט חשמלי. קראו בהרחבה על קורקינטים חשמליים.

כיוון שכך, אין זה מפתיע שחברות רבות בעולם, משתמשות בקלנועיות, בכדי להשתלט על העולם, מה שמוכיח שקורקינט אלקטרוני יכול להיות חוקי ברוב ערי העולם. אבל אם אתה מעדיף לא לשכור קטנועים מתוכנית שיתוף לרכבים, אתה יכול לקנות אחד בעצמך.

יתרונות בגלגלים רחבים לאופניים

כמעט לכל האופניים האלקטרוניים, יש גלגל גדול יותר בצמיג בהשוואה לקטנוע האלקטרוני. כאשר גלגל האופניים הוא 16 אינץ', גלגל הקטנוע יכול להיות רק 10 אינץ' או 12 אינץ'. 

כידוע, גלגל גדול, יהיה הרבה יותר נוח ויציב במשטחי כביש משתנים, יש להם גמישות רבה יותר בעיצוב הכלי, ויש להם כמובן, מגוון רחב הרבה יותר של יכולות נשיאה וגרירה של אנשים וסחורות, ראו באתר.

עם זאת, אופניים מסורתיים טובים כבר יקרים יותר, ודגמים חשמליים אפילו עוד יותר. הם דורשים השקעה ראשונית מסוימת, מה שעשוי להיות לא טוב עבור חלקם. 

בצרפת למשל, אופניים אלקטרוניים יכולים להיות יקרים ולהגיע עד ל – 5000 אירו, בעוד יצרני אופניים אלקטרוניים סיניים, מוכרים אותו תמורת 200 יורו בלבד. הבדל משמעותי בהחלט.