האם אתם סובלים מריח לא נעים בבית? לפעמים ביוב מפוצץ או סביבה מוזנחת מחוץ לבית עלולה להעלות ריחות לא נעימים בבית במשך זמן רב. 

אמנם יכול להיות שהתרגלתם, אבל אם לריח הרע יש מקור כמו זבל וכדומה, האוויר אינו מטוהר לנשימה. 

אבל גם אם אין לכם שום ריח, מפיץ ריח לבית הוא משהו שנועד גם כדי לשפר את התחושה שלכם בבית, הוא נותן תחושה של ניקיון וטיפוח ומשרה עליכם רוגע.

אלו דגמים יש ומה כדאי לבחור? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

מפיצי ריח לבית – דגמים:

ככלל, מפיצי ריח לבית מתחלקים לשניים, הידני והחשמלי. אמנם היום כמעט לא תראו בית שבו משתמשים עם מפיץ ריח ידני, אבל עדיין זה קיים בצורות שונות.

מה ההבדל ביניהם? מפיץ ריח ידני, הוא ספריי, בדרך כלל, שאפשר להתיז לחלל הבית ולקבל משב רוח רענן של צמחים, פרחים שונים ועוד. זה נחמד, אבל ברור שזה לא מהווה פתרון קבוע לריח נעים בבית או להסרת ריחות לא נעימים.

ישנן עוד צורות של מפיצי ריח כמו כוסיות קטנות מבושות שמפזרות ניחוח לחלל, זה בהחלט עושה את העבודה, אולם אם יש לכם ילדים משחקים בבית, מומלץ להימנע, הבקבוקון פתוח וזה יהיה נס אם הוא לא ישפך ויסריח את הבית עם ריח חזק מידי של בושם. 

אם אתם גרים לבד, אפשר לשים את זה בסלון וזה מפיץ ריח טוב לבית

הסוג השני זה מפיץ ריח חשמלי הוא פועל על עקרון של שעון. בכל כמה דקות קצובות, הוא זורק אוויר מבושם לחלל שהופך את האוויר בסביבה לנעים יותר. בגלל שזה קורה כל כמה דקות, זה נהיה האוויר הקבוע בבית.