כריכים

כאשר רוכשים כריכים יש מספר פרמטרים שמשפיעים על הבחירה שלנו. ואכן, יש כיום חנויות רבות המציעות מזון מוכן. ביו היתר הן מוכרות גם כריכים במגוון ממרחים וטעמים. אך כאשר אתם, הלקוחות באים לבחור את הכריך, חשוב כי תשימו לב לפרמטרים שלכם ותבחרו בתבונה.

מהם הפרמטרים לבחירה נכונה של כריכים?

  • בריאות – חשוב מאוד שהכריך שאתם רוכשים יהיה בריא ומזין. הלא אתם רוכשים את הכריכים כדי לשבוע. זאת אומרת שזאת אחת מארוחות היום שלכם. שימו לב שהכריך מכיל את אבות המזון והוא מאפשר לכם להכניס לגופכם אוכל בריא.
  • משביע – חשוב מאוד שהכריך ישביע אתכם. לא פעם אנחנו אוכלים כריך אבל הוא לא משביע אותנו. אנחנו ממשיכים לאחר שסיימנו אותו לחפש עוד אוכל… זו בעיה של ממש. חשוב לבחור כריך שמכיל מרכיבים משביעים שיאפשר לנו לשבוע כרצוננו וכצרכינו.
  • טריות – כריך חייב להיות טרי. הוא מכיל ירקות, דגים, ביצים וגבינות – כאשר כל אלו אינם טריים זה בהחלט מורגש על הטעם. כמו כן אכילת מאכלים לא טריים עלולים להזיק לבריאות ולפגוע בנו.
  • טעים – אי אפשר לדלג על הפרמטר הזה. אנחנו רוצים לשבוע מאוכל טעים, ממרכיבים שערבים לחכנו. לכן נבחר כריכים שמכילים בתוכם את מה שאנחנו אוהבים – ירקות מועדפים, ממרחים אהובים וכן הלאה.
  • אסתטיקה – בכל מה שקשור לאוכל אנחנו נעדיף מזון אסתטי וארוז יפה. כך אנחנו נהנים לגשת לאכול בהרגשה טובה. יש שיטות שונות לאריזת כריכים – בחרו כריך ארוז היטב.
  • היגיינה – האוכל שאנחנו אוכלים חייב להיות היגייני. הירקות חייבים להיות רחוצים היטב, כל תהליך הכנת הכריך ייעשה על פי הכללים ושמירה על הניקיון, וזאת כדי לאפשר הכנת מנות נקיות והיגייניות שאכן ראויות למאכל.

מה שאתם רוצים בכריך

יש חנויות בהם אתם יכולים לבחור את הכריך שלכם מתוך מבחר כריכים שמוצע במקום. אך במקומות אחרים אתם יכולים להרכיב לעצמכם את הכריך כראות עיניכם. אתם בוחרים את הירקות ואת הממרחים, מחליטים מה מתחשק לכם לאכול היום – זה נוח ומאפשר לכם ליהנות מכריך שאהוב עליכם, בדיוק בלי להתפשר.

שירלי צדק

שירלי צדק

קניינית ומומחית לצרכנות וקנייה חכמה שתדאג שלא תבזבזו שקל אחד יותר ממה שאתם צריכים