איטום גג זה צורך שלא כולם מודעים לו. למעשה מי שבאמת יודע כי יש צורך בדבר זה בדרך כלל האנשים אשר מתגוררים בקומה גבוהה.

אז אם בעונת הקיץ לא כל כך מרגישים את הצורך בדבר איטום גג, אזי מיד כשמתחיל החורף והגשם הראשון כבר מידפק, מתחילים בעלי הקומות הגבוהות לחוש בהשלכות. הגגות שלא תמיד אטומים כמו שצריך מאפשרים למים לחלחל פנימה ולחולל נזקים. בתחילה זה אולי לא ממש יציק לדיירים אך ככל שירדו יותר גשמים, יחלחלו המים עוד והתקרה תתחיל להתקלף, המים יטפטפו בתוך הבית ויהרסו רהיטים, יהרסו את הצבע ולעיתים אף יגעו במערכת החשמל.

מתי תבצעו את האיטום?

אז כבר הבנתם כי בעונת החורף מתחילה הרטיבות וכל הבלגן של הגג שאינו אטום מתחיל לבוא לידי ביטוי. אך באותה תקופה כבר אי אפשר לאטום את הגג שהוא רטוב והמים כבר נמצאים עמוק בין רגבי המלט.

אז מתי כדאי לבצע את האיטום?

כאן כדאי להיות חכמים ולא להתנהג ברשלנות האופיינית כל כך ל'סמוך' הישראלי.

בעונת הקיץ, זה הזמן הכי מוצלח והכי נכון לבצע את האיטום. אדם שמכין את ביתו בקיץ, ייהנה אחר כך מחורף יבש.

כי איטום אשר מתבצע בעונת הקיץ מבטיח כי אכן הגג יהיה אטום בצורה הכי טובה והכי הרמטית.

איך כדאי לאטום את הגג?

על מנת שהאיטום יהיה הכי מוצלח והכי איכותי חשוב מאוד לשים לב באיזה סוג של איטום בוחרים. האיטום אמור להתאים לאופי הגג כמו גם לחומרי האיטום שניתן למצוא אצל חברה לזיפות גגות אשר בהם כבר נעשה שימוש בעבר.

על מנת שחומרי האיטום ישבו היטב וישמרו על הגג מפני רטיבות, חשוב לברר כי החברה היא חברה מנוסה ואמינה והיא מכירה את מלאכת האיטום כמו שצריך.

איטום זה ממש לא פעולה של מה בכך ואי אפשר לבצע את המלאכה ללא המיומנות הנצרכת.

רק אם פונים אל חברה אמינה, אל חברה מנוסה ואל חברה אשר יודעת להתאים את האיטום הנכון לגג, אפשר בהחלט להיות בטוחים כי התוצאות תהיינה משביעות רצון.