שעון רולקס הוא לוקסוס מפני עצמו. שעוני רולקס ידועים ביוקרה המוחצנת שלהם וכן, גם במחירים הלא הגיוניים שלהם. אז לארוז לכם רולקס אחד או שניים?!

שעוני רולקס וינטג'

דרך נוספת למשקיעים שיהיה ניתן לחקור היא הקטגוריה המגוונת של שעוני רולקס וינטג'. במיוחד בעשור האחרון חלה עלייה בביקוש לדגמי וינטג' שכן אספנים מבקשים להחזיק חלק מהיסטוריה של רולקס. המחסור בדגמי רולקס וינטאג' מקוריים מרמז כי הביקוש ימשיך לגדול.

רולקס מילגאוס

רולקס Milgauss, את "שעון המדען", הוא שעון עם סיפור מעניין. מלבד האסתטיקה המובחנת בעדינות – כולל בורג חשמל כתום יד שנייה וקריסטלים – מאפיין המפתח של מילגוס הוא ההתנגדות שלו לשדות מגנטיים. 

ייצורו הופסק בשנת 1988 במשך כמעט שני עשורים. כיום קיים מחסור יחסית בשעוני מילגוס במחזור. למרות שהייצור עלה שוב בשנת 2007, העובדה שמעט מאוד שעוני מילגהוס הופקו בתקופה זו, פירושה שדגמים מסוימים של המילוס נותרו מבוקשים.

שעוני ספורט של רולקס

ככלל, שעוני ספורט רולקס מפלדה מחזיקים או מעריכים באופן אמין בערכם. זה כולל בעיקר את GMT-Master II עם הלוח הקדמי המפורסם בשני הצבעים שלו, דייטונה והצוללת הפופולרית מתמיד 16610.

הצוללת "Hulk" עם הלוח הקדמי הירוק שלה התבררה כמאוד רצויה, יחד עםGMT-Master II Batman עם הלוח הקדמי השחור והכחול. באופן טבעי, דוגמאות נדירות ומופסקות לשעוני הספורט של רולקס מושכות בעקביות את מירב תשומת הלב.

מדוע הערך של שעון רולקס עולה עם הזמן?

המותג Rolex נהנה מהכרה בכל מקום. זה, בפשטות, השם המוכר ביותר בעשיית שעונים. להלכה, זו אמורה להיות בעיה עבור מותג יוקרה כמו רולקס. הפרדוקס של מותג יוקרה צומח כמו רולקס, הוא שחלק גדול טמון בבלעדיות שלו.