אין ספק שאחד התכשיטים האהובים, החשובים ובעלי משמעות גדולה, הן טבעות. מדובר על פריט חיוני ומשמעותי אשר נעשה בו שימוש רב, הן בקרב גברים והן בקרב נשים. 

טבעות כידוע, הן בעלות משמשות סמלית ורוחנית, ולראיה השימוש שנעשה בהן בעת בקשת נישואין, קרי כאשר בני זוג מחליטים להתארס, והן בעת החתונה, כאשר בני הזוג מחליפים בהן טבעות. מעבר לכך, גם במקרים אחרים רבים, נעשה שימוש בטבעות מבחינה סמלית או מבחינות אחרות. 

כל מי שמעוניין לרכוש טבעת, יכול לעשות זאת בצורות שונות. הוא יכול לעשות זאת דרך חנויות תכשיטים והוא יכול לעשות דרך אתרי אינטרנט וכן להזמין באופן אישי דרך מעצבים ומעצבות שמחזיקים ברשותם קטלוגים של טבעות מכסף, זהב או חומרים אחרים. 

חשוב לומר, מעבר לשאלה הסמלית מה בדיוק הטבעת מסמלת, הרי שיש גם משמעות לשאלה איך היא מעוצבת, מאילו חומרים היא עשויה, כיצד אפשר לשמור עליה. 

איך בוחרים טבעת?

בין אם אנחנו רוצים לקנות טבעת לעצמנו או טבעת לבן או בת זוג, בין אם אנחנו עושים זאת מתוך כוונה להציע נישואין או מסיבה "רגילה" לגמרי, הרי שאנחנו צריכים לדעת כיצד לבחור טבעות בצורה נכונה. 

לרוב נעשה זאת על פי 2-3 פרמטרים עיקריים. הראשון הוא העיצוב של הטבעת ומה בדיוק אנחנו, או מי שאמור לקבל את הטבעת, אוהב. איזה סגנון, איזה צורה, איזה גודל טבעת. ישנן טבעות כבדות וישנן טבעות קלות, שאין בהן שום מרכיב מיוחד. 

הפרמטר השני מתייחס לשאלת איכות הטבעת, בין אם היא עשויה זהב או כסף, או כל חומר אחר כמובן. 

הפרמטר השלישי, מתייחס לשאלה כיצד אפשר לענוד את טבעת ולשמור עליה שלא תיהרס במים או בכל חומר אחר. 

נכתב בחסות סוכנות Adirom-tech