טבעות קיימות בגוונים, צבעים וצורות שונות. הרבה פעמים הן נקנות על ידי האישה עצמה שאוהבת לענוד תכשיטים וקונה מה שהיא אוהבת, אבל הטבעות החשובות ביותר לאישה, הן אלו שניתנו לה בין אם זה על ידי בן או בת הזוג ובין אם זה על ידי הורים אוהבים.

נתינת טבעת לאישה זה לא טקס שהתחיל מהיום. כבר במשך אלפי שנים האנושות רואה בטבעת סמל לקשר ואהבה בין בני זוג. הרבה פעמים סימנים מסוימים בטבעת גם מעידים על כך.

אז באלו מקרים נותנים טבעת לנשים? מה זה מסמל? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

טבעות לנשים:

כפי שאמרנו הטקס המשמעותי ביותר שבו ניתנת הטבעת לאישה הוא, טקס הנישואין. בדרך כלל כשהזוג שעומד להתחתן נמצא במעמד החופה, החתן ישלוף טבעת שרכש מבעוד מועד ויניח אותה על האצבע של הכלה, בת הזוג שלו.

טבעות נישואין ניתן למצוא במגוון רחב של סגנונות כאשר הסגנון המקובל הוא טבעת עם יהלום. גודל היהלום ואיכותו, יקבעו את המחיר וכמו שאנחנו אומרים תמיד, אין צורך להשתגע וללכת דווקא על מה שאין לכם.

כל עוד התקציב שלכם סביר, תוכלו לקבל טבעת נאה ומכבדת בתמורה גם אם היהלום שם לא יהיה בגודל של אתרוג, עדיין, זו תהיה טבעת שהאישה תשמח ללכת אתה.

בנוסף, ניתן לחרוט על הטבעת את השם של האישה או אפילו גם שלכם או אולי מילה שאתם אוהבים להגיד כל הזמן, כך אתם הופכים את הטבעת לסמל נצחי עבורכם ועבור האישה שאתם אוהבים.

כמו כן, טבעת ניתנת כמתנה בהזדמנויות שונות וגם בין בני זוג לא נשואים, הגבר ייתן לאישה טבעת כדי לסמל על האהבה והקשר ביניהם.

 

ראו גם: שעוני דניאל וולינגטון