אם אתן צריכות החלקה משקמת לשיער, כנראה נחשפתם לא מעט לחומרי החלקות שיער שונים. החומרים האלו יכולים לפגום בשיער, לגרום לו לנשור, לשרוף את הקצוות של שיערך ועוד. רגע לפני שאת מבצעת שוב החלקה לצמיתות לשיער, כדאי לדעת מה כוללים חומרי החלקת שיער לצמיתות. למשל, האם שמעת על חומר הפורמלין?

חומר הפורמלין הוא חומר אשר לחלוטין לא מומלץ לשימוש, לפחות לא לפי מחקרים אשר מעידים עליו בתור חומר מסוכן לבריאות ולבריאות השיער. אנחנו רוצים להכיר לך את מוצרי בורגניק (BORGANIC), שמבטיחים החלקת שיער לצמיתות וגם שיקום שיער תוך כדי התהליך (ללא פורמלין). בואי נדבר על כל מה שכדאי לדעת בנושא הזה, האם החלקת שיער היא באמת לצמיתות? האם החלקת שיער יכולה לגרום לשיקום השיער גם? הנה מידע מועיל לפנייך:

החלקה משקמת לשיער יחד עם שיקום שיער

החלקה משקמת לשיער נדרשת כאשר הקצוות שרופים, השיער דליל והפיגמנט נשכח אי שם מאחורה בתחילת שנות ה-2000. ובנימה יותר רצינית, לעיתים כל מיני חומרי החלקה לשיער יכולים לגרום לדהיית הפיגמנט.

לאחר ששוטטנו באינטרנט, נתקלנו במוצרי החלקה משקמת של בורגניק (BORGANIC) המבטיחים את החזרת הפיגמנט המקורי של השיער. על הדרך, מוצרי בורגניק מתמקדים במה שנקרא החלקה משקמת לשיער. במילים אחרות, 2 ציפורים במכה אחת – החלקה לשיער וגם שיקום שיער. שיקום השיער המתבצע בעזרת מוצרי בורגניק, למעשה מתבסס על הזנת השיער עם חלבונים מסוגים שונים. החלבונים עשויים להוביל לחידוש השיער, שיקומו והחזרת הפיגמנט המקורי שלו.

האם החלקה לשיער היא לצמיתות?

כשמדובר על החלקת שיער לצמיתות, חשוב להבין שבכל מקרה – צריך לחדש את ההחלקה כל מספר חודשים. מאחר שהשיער לא מפסיק לצמוח, החלקה לשיער לצמיתות מצריכה חידוש. בדרך כלל, בכל חצי שנה צריך לחדש את החלקת השיער. במקביל, החלבונים שמקורם במוצרי בורגניק יזינו את השיער בחומרי השיקום שהוא זקוק להם.

בכדי לבצע שוב החלקת שיער לצמיתות, לא תצטרכי להגיע למספרה ולא למעצב השיער שלך. מוצרי BORGANIC הם בטוחים לשימוש וקלים לשימוש ביתי. כך תוכלי לחסוך לא מעט כסף. במקום להגיע למספרה, החליקי את שיערך בעצמך. ואם אפשר, נשמח לתת לך טיפ קטן – עדיף לא להשתמש במחליקי שיער חשמליים. הם מסוגלים לשרוף את השיער תוך שניה בודדת, בלי שתרגישי בכלל. עם מוצרי בורגניק, תוכלי להניח בצד את המחליק החשמלי, הם לא מצריכים את השימוש בו.