קונסטרוקציה לגבס יוצרת דגמים יפהפיים ופונקציונליים ברחבי הבית והמשרד. קיימים כמה רעיונות בסיסיים בתחום זה שחשוב לדעת. 

משנה זהירות לפני תחילת העבודה 

בשלב ראשון יש להשתמש באביזרי בטיחות בהתאם לסוג העבודה, לוודא שיש לנו את כל כלי העבודה הן הידניים כמו פטיש, דיבלים וברגי פחפח והן החשמליים כמו מקדחה ומברגה. 

יש לוודא שהתוכניות ברורות ומובנות ולבדוק שאין תשתית של מערך החשמל במקום שבו עומדים לקדוח.

אפשרויות ביצוע של נישות באמצעות קונסטרוקציה לגבס 

השימוש בחומר זה מאפשר ביצוע של מחיצות בין חדרים, הקמת מחסנים בתוך הבית על יד הנמכת התקרה ויצירת בוידם, נישות ייעודיות, מדפים, פרופילים מעוצבים למטרות שונות כמו להצבת מכשיר הטלוויזיה ומדפים דקורטיביים סביבו. 

שימוש בחומרים בעלי תו תקן 

ליצירת מוצרים מוגמרים מושלמים, יש להשתמש בחומרים מעולים אשר עומדים בתו התקן הישראלי לאחר שעברו את כל המבחנים המחמירים. כמו פרופילים אשר מוברגים לרצפה ומהווים מסגרת לקירות הגבס, הניצבים אשר מחברים אותם לאורכם של המסלולים, סרטי שריון לחיבור בין הלוחות כאשר ההמלצה היא להשתמש בסוג אשר כולל סיבי זכוכית כיוון שהוא הרבה יותר חזק ועמיד. 

במידת הצורך אפשר להשתמש בפינות קבועות כדי לחבר את המבנה לקיר הקבוע או לחלופין בפינות משתנות אשר מחברות את קירות הגבס זה לזה. 

חיבור של מגשים אקוסטיים 

כאשר יש צורך בבידוד מרעשים, מומלץ להתקין מגשים הכוללים צמר סלעים וגם צמר זכוכית אשר מונעים רעשים הן פנימיים והן חיצוניים וכך מאפשרים חיים הרבה יותר שקטים ונעימים.

חשוב להתייעץ עם אנשי מקצוע לגבי רכישת החומרים השונים ואופן השימוש בהם כדי לא לבצע טעויות על ידי מי שאינו מומחה בתחום ייחודי זה. למידע בנושא מגשים לתקרה אקוסטית