בתקופה זו של השנה רבים נוהגים לצאת לנופש והרבה בוחרים לעשות את הנופש הזה בארץ מכיוון שיש כל כך הרבה מקומות יפים לראות בארץ. אחד המקומות הפופולריים ביותר לטייל בהם בארץ הוא אזור הצפון. באזור הצפון תוכלו למצוא את הגליל העליון, הגליל התחתון, אצבע הגולן והגליל. מקום ירוק, עם הרבה נחלים ולא מעט מקומות לטייל בהם.

הרבה אנשים, זוגות ומשפחות שמטיילים בצפון מבקשים לשכור צימר. צימר הפך להיות מקום לינה מאוד פופולרי בקרב מי שנוסעים לנופש בצפון משום שהוא מספק אירוח נעים שמתחברת עם הטבע והנוף, אפשר להינות משקט ולהינות ממקום אירוח שהוא רק שלכם, בניגוד למלון שיחד אתכם באותו מבנה נופשים עוד הרבה אנשים. יש בנוסף הרבה מאוד צימרים בצפון שיכולים להתאים את עצמם לאורחים שמגיעים וכך יש יותר גמישות לעומת מקומות אחרים, כמו למשל צימרים לדתיים בצפון.

מה מיוחד בצימרים לדתיים בצפון?

יש הרבה דתיים שאוהבים לטייל בארץ ובצפון ומחפשים מתחמי נופש למגזר הדתי ומקומות אירוח ולינה בטיולים שלהם בצפון, אלא שלאנשים דתיים יש אורח חיים שמחייב אותם לדברים מסויימים ולכן חשוב שמקום האירוח יוכל להתאים לאותו אורח חיים שלהם. לדוגמה, עיניין הכשרות. אם אנשים דתיים הולכים לצימר בצפון שמוגדר כצימר שמתאים לדתיים, הם יכולים להיות רגועים ולדעת שהם הולכים למקום שמקפיד על כשרות. אם זה בארוחת הבוקר ואם זה בכלים עצמם שנמצאים בתוך הצימר והם יודעים שהם כשרים. בנוסף, אנשים אוהבים להתארח בסופי שבוע בצימרים. אנשים דתיים שומרים שבת ולכן חשוב להם ללון בסביבה שיהיה להם נוח להתארח בה בשבת. אם זה אומר למשל שזה מקום שקט שלא תהיה להם מוזיקה בשבת, או שאין מכשירים שחייבים לעבוד בשבת ולהפעיל אותם בשבת. זה יכול להיות בר מים חמים כשר לשבת, אפשרות לפלטה לאוכל בשבת ועוד מאפיינים שמתאימים לאורחים דתיים שמתארחים בצימרים בצפון.