הגעתם למסקנה שחדר האמבטיה מיושן למראה או לא מתאים לצרכים הנוכחיים שלכם? זה הזמן לעצב את חדר האמבטיה בצורה טובה יותר, מודרנית יותר, שמתאימה לסגנון החיים הנוכחי שלכם. הדברים הבאים יעזרו לכם להשיג את האיכות שרציתם.

 

מקלחון מוסיף המון

אם חדר האמבטיה שלכם מעוצב בצורה מיושנת, סביר להניח שהמרכיב המרכזי שבו הוא האמבטיה הגדולה. מאפיין יוצא מן הכלל של חדר אמבטיה עדכני הוא המקלחון החדיש. מקלחונים פינתיים או חזיתיים מוסיפים המון. הם מגדילים את חדר האמבטיה, לא תופסים הרבה מקום, מאוד נוחים לשימוש ואפילו מאוד נוחים לתחזוקה.

 

כיורים וברזים

במקום כיורים וברזים מיושנים, הולכים על סטנדרט אחר לגמרי. האופנה כיום נוטה לכיורים מונחים. הם מעוצבים בצורה מעוגלת או רבועה, אבל מייצרים חווית שימוש ואסתטיקה מעולם אחר. מניחים אותם על משטח חסון למראה, עם ברז תואם מלמעלה וכל חדר האמבטיה משתדרג פי כמה וכמה. אם העיצוב נעשה בתקציב מוגבל, אפשר לשדרג על ידי החלפת הברז בלבד, ליד הכיור הישן. הבחירה בברז מודרני ונאה ביחד עם עוד כמה שיפורים קטנים (כגון החלפת המראה) משנה מאוד את האסתטיקה סביב הכיורים בבית. לחובבי עיצובים מיוחדים, כיורי זכוכית או חרס ללא ספק עושים את העבודה.

 

אחסון נוח בארונות הנכונים

בעיצוב חדר האמבטיה ניתן לחדש את גופי התאורה כך שהחלל ייראה יותר גדול ומרווח. אך על מנת שבאת יהיה נוח וקל לשמור על הסדר, צריך לתת את הדעת על ארונות אמבטיה מתאימים. התאימו את סוג הארון לגודל החדר הממשי. בחלק מהבתים יתאים מאוד ארון אמבטיה עומד, באחרים יתאים ארון תלוי. אם החדר עצמו קטן יחסית, יתאים מאוד ארון אמבטיה מיני.