היום, בייחוד לאור מגיפת הקורונה, כולם הבינו עד כמה תשתית אינטרנט חיונית לשיגרת חיים תקינה. היום, לאור העובדה כי רבים עברו לעובדים מהבית, אנחנו חיים בעידן בו אין מי שיכול להרשות לעצמו לחיות בלי אינטרנט עובד ואיכותי שיכול להחזיק מעמד ולתת שירות מעולה לאורך כל שעות היום. תשתית אינטרנט מומלצת היא ככל הנראה הדבר אותו חיפשו רבים בכל העולם לאור השנתיים הלא קלות שעברו על רבים מאיתנו. 

אלא, שנכון לכתיבת שורות אלו, המציאות של החיים בישראל עודה לא קלה במיוחד. אנחנו כבר יודעים זאת היטב, פשוט יקר לחיות פה. אנחנו, כולנו, נאלצים לשלם סכומי כסף גבוהים מדי עבור מה שנחשב במידה רבה אלמנטרי בחיי היום יום שלנו כאן במדינת ישראל. תשתית אינטרנט מספקת היא אמנם דבר חשוב, אבל היא לא יכולה להתווסף לשורת התשלומים שיוצאים בכל חודש מהכיס של המשפחה הישראלית הממוצעת. 

לכן אנחנו כאן, כדי להציג בפניכם את האלטרנטיבות. 

יש פער בין התשתית לספק

רבים רגילים לקבל את 'כל החבילה' מאותו נותן שירות, מה שמטבע הדברים לא תמיד יהיה הפיתרון הטוב ביותר עבורכם. הרבה פעמים אפילו רכישה של ראוטר מגורם שלישי באופן חד פעמי יכולה לשנות את המהירות של האינטרנט אצלכם בבית. בחינה של האפשרויות שלכם יכולה להיות פתח אמיתי למציאה של פתרונות מעולים שיתנו לכם את המענה לו אתם זקוקים. 

לא יודעים איפה להתחיל? שאלו אותנו

אצלנו תוכלו למצוא את כל הנתונים שיעזרו לכם לבחור נכון. אתם כמובן צריכים להבין כמה מגה ביט אתם צריכים, בהתאם לכמות המכשירים שנמצאים אצלכם בבית ולתדירות השימוש. אנחנו כבר ניתן לכם את כל שאר הנתונים שיעזרו לכם לבחור נכון. 

אולי יעניין אותך גם השוואת מחירים אינטרנט סיבים אופטיים