מחפשים מקום לערוך בו אירוע בוטיק, וכבר מיואשים מכל האפשרויות שהוצעו בפניכם? מצאנו עבורכם את האפשרות המושלמת, והיא מעט שונה ממה שחשבתם. אל דאגה, לא מדובר כמובן על פשרה בטיב המקום או בעיצובו, אלא על אפשרות להשכרת חלל באופן מעט שונה מכפי שנהוג לחשוב. 

הבעיה עם חיפוש המלצות למקום לערוך אירוע בוטיק

כמו הרבה תחומים אחרים, כשאומרים את צמד המילים אירוע בוטיק (או בכלל כל מוצר או שירות אחר המופיע בסמיכות עם המילה 'בוטיק'), המחירים מיד קופצים והאפשרויות הופכות להיות מוגבלות למספר מסלולים מוגבל וקבוע מראש. אך החוכמה היא לחפש דווקא את המקומות שיכולים לענות על כל הצרכים הדרושים לקיום אירוע בוטיק, ומבלי להכריז עליהם ככאלה. 

אילו מקומות נוספים יכולים לענות להגדרה של אירוע בוטיק?

קל לשכוח זאת, אבל ברחבי הארץ ישנם שלל חללים שאינם מקום אירועי בוטיק באופן בלעדי, אלא לאירוח אירועים רב תכליתיים – כמו מקומות מפגש לעסקים למשל, חללים המארחים סדנאות לימוד ואפילו מקומות שמציעים מפגשי צוות לעובדים. כיום, יש הבנה רחבה יותר ויותר כיצד לערוך מפגשים, מכל סוג, באופי שונה ובאווירה ביתית, כך שתתפלאו לגלות עד כמה רחבה יכולה להיות היריעה העונה להגדרה חללי אירוח ליום אחד, ועד כמה מזמין ומהנה יכול להיות מקום שכזה.

אילו אירועים ניתן לקיים בחללים רב תכליתיים?

בשונה ממה שמקובל לחשוב, חללים לאירוח רב תכליתי אינם ריקים ומלבניים כדי שיתאימו למכנה המשותף הרחב ביותר, אלא בדיוק להיפך: יותר מכל דבר אחר, הם יכולים (וצריכים) להיראות כמו צימר אירוח, רק גדול יותר: עם צמחיה מרובה, פינות ישיבה שונות ליצירת הזדמנויות מגוונות למפגש ולשיח, עיצוב כפרי וחשיבה על כל פרט ופרט. כעת חשבו על כל הזדמנות שהיא לקיום אירוע – החל משמחה משפחתית ועד לקורס לימודי בן כמה ימים, ושאלו את עצמכם: האם לא כל אירוע זכאי לעיצוב מיוחד שכזה? מדוע בכלל להפריד בין סוגי העיצוב למפגשים השונים? לא משנה מה מטרת המפגש – כל עוד היא מבקשת שיהיה בו דיבור, ישירות ופתיחות, העיצוב הכפרי והמזמין הוא המתאים ביותר לכל אירוע כזה. אז בפעם הבאה שאתם מחפשים המלצה למקום לערוך אירוע בוטיק, מכל סוג שהוא, תדעו לבד כבר מה לחפש.

להתעניינות אודות מקום לאירועים קטנים עד 30 איש.