המאמר באדיבות icapital

אחת ההשקעות האיכותיות ביותר שעומדות לרשותנו, ללא צל של ספק, הן השקעות נדל"ן. זה נכון כשמדובר על השקעות במבנים פרטיים או במבנים עסקיים ומסחריים. זה נכון כשמדובר על השקעות בישראל או בחו"ל וכן זה נכון כשמדובר על השקעות פרטיות או השקעות שמתבצעות באמצעות קרן נדל"ן. 

המונח קרן נדל"ן הוא לא חדש אך עם השנים הוא הפך להיות הרבה יותר מקובל, הרבה יותר נפוץ ופופולארי, וכן השתכלל עם השנים. היום אנחנו יכולים למצוא הרבה יותר אפשרויות והרבה יותר קרנות בהן אפשר להיעזר לצורך השקעות בישראל או במקומות אחרים בעולם. 

לפני שנסביר כיצד משקיעים בקרן נדל"ן, חשוב להבהיר, השקעה בנדל"ן מניב בישראל נחשב אטרקטיבית הן בזכות העובדה שמדובר על מוצר שלא מתכלה מחד ומאידך מדובר על מוצר מאוד יוקרתי, איכותי, אשר יכול לייצר לאורך זמן תשואה מאוד גבוהה. לכן משתלם להשקיע במוצר זה. עם השנים, אנחנו יכולים לייצר השקעה אטרקטיבית ואיכותית. 

כיצד משקיעים בקרן נדל"ן?

על מנת שלא נשקיע את כספנו בנדל"ן לבד, הרי שאנחנו יכולים לבחור קרנות נדל"ן אליהן נעביר את כספנו לצורך השקעה, על פי מדיניות הקרן ובהתאם לנכסים בהם היא בוחרת להשקיע. ייתכן וההשקעה תהיה באופן מלא וייתכן באופן חלקי, כאמור ייתכן שההשקעה תהיה בישראל וכן ייתכן והקרן תשקיע את כספה בחו"ל. 

לפני סיום חשוב להבהיר, השקעה באמצעות קרן נדל"ן, נחשבת אטרקטיבית בין היתר בזכות העובדה שאנחנו יכולים לבצע אותה בשקיפות מלאה, באופן כזה שאנחנו לא צריכים להתעסק עם הנכס ולא משקיעים את כספנו לבד, אלא בעזרת משקיעים נוספים. ההשקעה מתבצעת על פי פרמטרים ברורים, מתוך כוונה לייצר תשואה משמעותית לכל אחד מהמשקיעים.