אוטוטו אתם סוגרים עוד עשור לחייכם? וודאי תרצו לחגוג את האירוע המיוחד במסיבת יום הולדת מושקעת וגדולה שתהיה לכם למזכרת. לא משנה אם אתם סוגרים את העשור השלישי, רביעי או אפילו החמישי בחייכם – אל תוותרו על חגיגה גדולה, צבעונית ושמחה.

זה הזמן בו תוכלו להזמין את כל החברים שאתם מכירים מכל תקופה בחיים, שוודאי הם ישמחו לקחת חלק באירוע המיוחד הזה, וכמובן לא לשכוח את כל המשפחה המורחבת שמלווה אתכם בכל רגע בחיים. כדי לחגוג כמו שצריך את הגיל המיוחד, תצטרכו למצוא מקום מתאים בו תיערך המסיבה. תוכלו להחליט על מקום סגור כמו לופט פרטי או חדר קריוקי בו אפשר להקים מסיבה מדהימה, או אפילו לצאת אל חיק הטבע ולחגוג תחת כיפת השמיים.

חוגגים יום הולדת עם אטרקציה מדליקה ומיוחדת

נוסף על בחירת לוקיישן מיוחד שיתאים למסיבה שאתם מתכננים, אל תוותרו על אטרקציה מדליקה ומיוחדת שתהיה במסיבה שלכם. כבר מזמן אטרקציות לימי הולדת לא שייכות רק לילדים, גם מבוגרים יכולים ליהנות עם המון אטרקציות שוות במיוחד.

חשבו מחוץ לקופסה ובחרו אטרקציה מיוחדת כמו מופעי קסמים למבוגרים (קראו חוו"ד על קוסמים שמומלצים למבוגרים). תהיו בטוחים כי מופע הקסמים אינו כמו קוסם שעושה הופעה לילדים, אלא מופע שכזה ידהים במיוחד את כל המבוגרים שיהיו נוכחים בו. מופעי קסמים למבוגרים כוללים את מופע החושים והטלפתיה של רן גפנר – זוכה אליפות אירופה בתחרות המנטליסטים הגדולה שנערכה.

מופע קסמים או מופע טלפתיה?

בואו נעשה סדר בדברים. מופע טלפתיה אינו כמו מופע קסמים רגיל. ההבדל הוא לא רק בקהל שיהיה נוכח במופע, אלא בדרך בה האמן מעביר את המופע. בזמן שמופע קסמים כולל בעיקר טריקים שונים של זריזות ידיים, אביזרים מיוחדים שמוכנים למופע ועוד, מופע טלפתיה כולל אחיזת עיניים מחשבתית שעובדת על הדמיון והמחשבה הרציונלית של כל אדם, כך שדבר שנראה לו מציאותי הופך להיות דמיוני, על טבעי ופשוט בלתי נתפס.

מופע הטלפתיה של רן גפנר ישאיר אתכם ואת כל המוזמנים במסיבה ללא מילים, אפילו הרבה אחרי שהמופע יסתיים.