רוצים לשפר את מראה השיער שלכם ולעצור את הנשירה? בוודאי אתם שואלים את עצמכם כמה עולה טיפול prp וזאת כדי שתוכלו ליהנות מהטיפול המועיל הזה. ובכן, עלות הזרקת פלסמה שנוצרת מהדם שלכם תהיה בדרך כלל בין 1000 ל 2000 שקלים לכל הזרקה. המחיר המדויק שתצטרכו לשלם יהיה תלוי במוניטין הקליניקה ומספר הזריקות שתצטרכו לעשות.

כמה זריקות אתם צריכים לעשות?

דבר ראשון שתרצו לברר כאשר אתם חושבים כמה עולה טיפול prp זה מספר הזריקות שתצטרכו לעשות כדי שהטיפול יהיה אפקטיבי במיוחד. לשם כך יהיה נכון מצדכם להתייעץ עם הרופא ולשאול אותו מה הצורך המדויק שלכם וזאת על מנת להבטיח שתוכלו לאחר מכן להשיג הצעות מחיר רלוונטיות מקליניקות מובילות שמציעות טיפולים מהסוג הזה. אז אל תשכחו לברר קודם כל כמה זריקות תצטרכו.

מה רמת המוניטין של הקליניקה?

פרמטר נוסף שיהיה חשוב כאשר שואלים כמה עולה טיפול PRP לשיער זה רמת המוניטין של הקליניקה אליה אתם מתכוונים לפנות. כלומר תרצו לשים לב כי אתם יודעים בדיוק מה אתם צפויים להשיג וזאת כאשר אתם מתייעצים עם מספר גורמים שונים כדי שיסייעו לכם להשיג את המענה הרצוי.

כל אחד מכם שיעשה זאת ויתייחס לרמת המוניטין של הקליניקה אליה הוא חושב לפנות יוכל לראות כי התועלת של הדבר תהיה רבה למדי ותאפשר לכם לקבל החלטות הרבה יותר מוצלחות בכל הנוגע למקום בו אתם צפויים לעבור את הטיפול. אז אל תוותרו על כך ושימו לב כי אתם לוקחים את הזמן כדי לגשת למקום עם מוניטין רב ויכולת מקצועית מרשימה למדי. זה יהיה שווה את הכסף שלכם אם תרצו להיראות במיטבכם ולא פחות מכך בעצם.