המודעות לכך שגוף בריא הוא אחד הדברים החשובים ביותר בעולם הולכת ומתרחבת. ההבנה היא שככל שהגוף שלנו יהיה יותר חזק כך אנחנו נהיה יותר בריאים, יותר חזקים, יותר מאושרים ועל כן יש לעשות הכול בכדי שנהיה עם הגוף החזק ביותר שיש. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי רבים שואלים מה הם צריכים לעשות בכדי להבטיח כי הם יהיו בריאים ואנו חייבים לציין כי יש מחלוקת לא קטנה בשאלה זו. אם כן אתם צריכים להבין כי בכדי להיות בריאים אתם צריכים לבצע שני דברים תואמים. קודם כל אתם חייבים להתאמן ועדיף כמה שיותר ושנית כל אתם צריכים לאכול נכון לאחר ולפני כל אימון. רק שילוב של שני הדברים הללו יבטיח כי אתם תהיו בריאים וחזקים ורק כך תוכלו לחיות נכון ולהאריך חיים באיכות החיים הגבוהה ביותר שיש.

מדוע לא לכל האנשים אבקות חלבון מתאימות?

כיום יש מתאמנים רבים אשר חושבים כי הם צריכים לצרוך אבקות חלבון או תוספי מזון לספורטאים וזאת בגלל שהגוף חייב חלבון ובגלל שהמקור הטוב ביותר לו זה אבקת חלבון. אך אנחנו חייבים לציין כי לא כל כך מהר כדאי לצרוך אבקות חלבון וכי רק מי שמתאמן הרבה צריך לצרוך את האבקות הללו. נכון האבקות הן מקור מצוין לחלבון אך אם תצרכו אותם כאשר אתם לא צריכים אזי אתם צריכים להבין כי יהיה סיכוי לא קטן שהאבקות לא ישיגו את המטרות שלהם ואתם תשמינו. על כן לא מומלץ ישר לצרוך חלבון אלא כדאי לפנות אל גורם מקצועי אשר ייעץ לכם האם לצרוך את האבקה או לא.

אז מה כן ניתן לקחת במקום אבקה אם אנחנו צריכים מקור של חלבון?

אין ספק שאם אנחנו מתאמנים אנחנו צריכים לאכול חלבון ועל רקע זה אנחנו חייבים לציין כי פעמים רבות עדיף דווקא להתחיל עם חטיפי חלבון ולא עם אבקה. למי שלא מתאמן באופן מקצועי חטיף יתאים הרבה יותר וישרת אתכם בצורה הרבה יותר טובה וזהו משהו שכדאי לכם לקחת בחשבון.