סטטיסטיקה זהו אחד מתחומי הלימוד אשר נלמדים במקצועות רבים ולא רק בתחומי לימוד של מדעים מדויקים. לאור זאת שאנשים הלומדים במסלולים שונים כולל לימודים של מדעי החברה, מדעי הרוח וכדומה אשר לעיתים הצד המתמטי והעיסוק שלהם במספרים לא הכי חזק, נוצר מצב שהם מתקשים להתמודד עם הלימודים הללו ולכן פונים לעזרה של מורים פרטיים לסטטיסטיקה שיעזרו להם.

 

מה זה בדיוק לימודי סטטיסטיקה

סטטיסטיקה זה תחום פרקטי ויישומי בתחומי חיים רבים ומשתמשים בו במקצועות רבים. זו הסיבה שבכל תואר אקדמי יש לפחות קורס אחד בנושא ויש תארים בהם הלימודים הם יותר מעמיקים ונרחבים. סטטיסטיקה למעשה היא הסקה של מסקנות על סמך איסוף של נתונים שונים, לרוב כמותיים, את אותם נתונים מעבדים מנתחים ומסיקים מסקנות אשר עוזרות להבין הסתברות ולקבל החלטות.

 

מורה פרטי לסטטיסטיקה

משום שמדובר בתחום שיש אנשים אשר מתקשים בו ומשום שזה תחום שנלמד בכל תואר באשר הוא, פנייה למורה פרטי יכולה לעזור מאוד לשפר את ההבנה בתחום מה שמשליך באופן ישיר על הציונים. מורה פרטי לסטטיסטיקה שהוא טוב ובעל ניסיון, יודע לקחת את תחומי הלימוד השונים ולראות באיזה תחום יש קושי ובאמצעות דרכים שונות הוא יכול לפשט לתלמיד את ההסבר מה שמאפשר לו להבין טוב יותר.

 

למה עדיף מורה פרטי לסטטיסטיקה מאשר לימודים באופן עצמאי או קבוצה

משום שמדובר על מקצוע שצריך להבין אותו ולא רק לשנן אותו, ומכיוון שאדם שמתקשה בנושא לרוב יתקשה להבין אותו באופן עצמאי אחרת לא היה נוצר קושי, עבודה בקבוצה לרוב כוללת אנשים אשר לא תמיד הקושי הוא באותו תחום ואז לעיתים יש בזבוז של זמן יקר, הפניה למורה פרטי למעשה היא הכי מדויקת שכן העבודה עם המורה הפרטי היא סביב אותם נושאים ספציפיים בהם יש קושי.