אדם שהגיע למצב שהוא אינו יכול לתפקד בעצמו ולעשות את הפעולות הפשוטות לו במו ידיו ובכל דבר הוא נזקק לעזרא, כדאי מאוד לבחון עבורו מעבר לבית אבות סיעודי פרטי. שירותי סיעוד פרטיים הם האופציה המועדפת ברוב המקרים.

שירותי סיעוד פרטיים – כל מה שצריך לדעת |

אך פעם לא נוכל לדעת בבירור מתי אדם מגיע למצב שהוא צריך להתחיל לחשוב על שירותי סיעוד פרטיים. יש כמה פרמטרים שצריך לעבור, כדי להחליט באופן ברור האם הישיש והקשיש צריכים לעבור לבית אבות סיעודי פרטי.

הפרמטר הראשון שאתם צריכים לחשוב עליו, הוא כמובן זה הבריאותי. אם האבא או הסבא שלכם נראה כאדם שכבר אינו יכול לדאוג לעצמו, כנראה שתצטרכו לחשוב בכיוון של שירותי סיעוד פרטיים.

שירות סיעודי ייחודי ופרטני |

הרעיון של השמה לבית אבות, הוא דבר שרובנו אפילו לא רוצים לשקול אותו בהתחלה. עם זאת, לא כולנו יכולים להציע טיפול בבית ובית אבות במשרה מלאה או שירותי סיעוד פרטיים, יכולים באמת להיות האפשרות הטובה ביותר כאשר מישהו זקוק לטיפול איכותי ורפואי 24 שעות ביממה.

החלטה חשובה לחיים |

החלטה זו, תהיה קלה הרבה יותר אם תתנו לעצמכם זמן לחקור את בתי האבות שיתאימו בצורה הטובה ביותר לצרכי הפרט והמשפחה לטיפול ארוך טווח. 

במהלך תקופה זו, ניתן לקבל בהדרגה את הרעיון של השמה לבית אבות במוסד סיעודי מיומן, כך שכולם יוכלו להסתגל אליו כראוי.

לרוע המזל, לרוב האנשים אין הרבה זמן לקבל את ההחלטה הזו. לעתים, אף חל שינוי מהיר בבריאותו הנפשית או הפיזית של האדם הדורש מעבר מיידי לשירותי סיעוד פרטיים, וחשוב לבדוק נושא זה בהקדם.

 

אולי יעניין אותך גם מידע על מחלקה סיעודית