בין הרצפה לקירות פנים יש תמיד את האזור הזה שבו מותקנים פנלים. הפנלים הם אלה אשר סוגרים את המראה בין שני אלה בצורה הכי יפה, עם גימור שהוא כבר ברור מאליו עבור כל סוג של שיפוץ וחידוש. פנלים הם כאלה שיותר נהוג להתקין אותם באזורים הפנימיים של הבית, אך גם עבור האזורים החיצוניים של המרפסת והגינה זה מאוד חשוב כדי לשמור את החריצים שבין הקירות לרצפה אטומים וסגורים באופן בדוק. החומרים אשר מהם פנלים יכולים להיות עשויים הם רבים, ובין כל אלה יש גם עלייה בדרישה עבור פנלים פולימר הרבה בשל ההיבט של עמידות בפני מים.

פנלים עמידים בפני מים

מכיוון שהפנלים מסוג פולימר הם אלה שהכי צמודים אל הרצפה, זה די טבעי לדאוג לגבי חדירה של מים אליהם. מים הם גורם נהדר מצד אחד, אבל בכל הנוגע אל החלקים השונים של מבנה הבית, מים הם הדבר הזה שיכול ליצור רטיבות לא רצויה שגורמת לנזק שרק הולך וגדל יחד עם החשיפה שהולכת וחוזרת על עצמה. הרבה מאוד אנשים אוהבים לשטוף את האזור של הרצפה עם מים וחומרי ניקיון שונים, וברגע בו מתקינים פנלים שהם בעלי עמידות בפני מים, מקבלים את אזור הנוחות הזה שאיתו ניתן לנקות ללא כל חשש.

מבחר של עיצובים

פנלים העשויים מפולימר הם כאלה שמגיעים לבחירה מתוך מגוון רחב של עיצובים. היצרן מודע אל העובדה כי אנשים רבים מעצבים את הסביבה של הבית ושל המשרד באופן מסוים, וזה חשוב כי האזור של הפנלים יהיה כזה שאר ימשיך את הרעיון של העיצוב הנבחר ולא יצור מראה מנוגד ולא שייך. המבחר של הפנלים שקיים בחומר הפולימרי כולל צבעים רבים לשימוש עבור כל עיצוב מועדף, החל מעיצוב פשוט למדי ועד לעיצובים של פנלים שמעניקים מראה מהודר ויוקרתי בכל מקום שבו הם מותקנים בהתקנה מהירה וקלה.

לסיכום,

פנל הוא חלק הכרחי שעוסק בגימור ואיטום, והמבחר של החומרים שקיים נכון להיום באתר DecoLux מאפשר לבחור לא רק בעיצוב הכי נכון לכל חלל אלא גם ביכולת של הפנל להשיג כמה שיותר עמידות באזור שהוא רטוב.