כל בעל מקצוע מציע לנו קטלוג רחב של שירותים. בדרך כלל, ניתן לחלק אותם לשלוש קבוצות שונות. קבוצה ראשונה זו התקנה של מערכת, קבוצה שנייה זה תיקונים נדרשים במקרה של בעיות, קבוצה שלישית, שדרוג מערכות במקרה הצורך.

גם אינסטלאטורים מציעים לנו שלוש קבוצות שונות של שירותים ועבודות לבית או לעסק. מדובר על שירותים שמיועדים לכל מי שבונה מבנה חדש, משפץ מבנה ישן, משתמש במבנה מגורים או עסקי באופן סדיר. כאמור, השירותים מתחלקים בין התקנה, תיקון ושדרוג.

לפני שאנחנו נתייחס בקצרה לכל אחד מהשירותים שאינסטלאטור מספק לנו, חשוב להבהיר, זו לא חובה להשתמש בשירותיו של אותו אינסטלאטור כל הזמן, אנחנו יכולים להחליף, ויחד עם זאת, אם אנחנו בוחרים להשתמש באינסטלאטור מסוים לאורך כל התהליך, אז סביר להניח שהוא יכיר טוב יותר את המבנה וידע בדיוק מה עליו לעשות, במידה ונדרש תיקון או שדרוג.

 

אילו שירותים הוא מציע לנו?

אינסטלאטורים אחראים, כפי שאנחנו יכולים להבין על בניית מערכת אינסטלציה למבנה, זה כולל התקנה של צינורות וחיבורם למערכות חיצוניות, התקנה של כלים סניטריים וכן חיבור לשעון המים וחיבורים נוספים.

מבחינת תיקונים, הרי שאנחנו נפנה לאינסטלאטור בכל עת כשנתמודד עם סתימות, נזילות, לחץ מים נמוך או גבוה, בעיה בשעון המים ועוד. זה יכול להיות בכל חלק של המבנה ולא רק במטבח או בשירותים. שכן נזק של הצנרת יכול להיווצר בכל מקום בו היא עוברת.

כאמור, אנחנו גם נזמין אינסטלטור ברמת גן לצורך שדרוגים במערכת, למשל, אם נרצה להחליף ברזים, אסלה, מקלחת או כל דבר אחר. אנחנו נפנה אליו על מנת שנוכל ליהנות מעבודה מקצועית, מסודרת ונקייה ונוכל להשתמש באמצעים השונים בצורה בטוחה.

 

צרו איתנו קשר עוד היום: https://elad-plumbing.co.il/.