הסיוע של שרברב בירושלים הוא נושא אקוטי. אם יש רטיבות בבית, הוא מגיע לבדוק מהי התקלה. לא אחת הוא מבין שמדובר בצינור מאד ישן ועקב השחיקה שלו בכל כמה חודשים נוצר חור באחד המקומות לאורכו של הצינור.

החלפת צנרת ברזל בירושלים 

בחלק מהבתים הוותיקים של ירושלים פעילה עדיין צנרת ברזל שהוטמעה בבניין בעת הקמתו לפני עשרות שנים. הדבר גורם לכך שיוצאים לעיתים מים חומים שהם מלאים בחלודה ואינם נעימים לרחצה. כל צינורות הברזל מלאים בקורוזיה ובחלודה, הן בתוך הצינור והן מעליו ולכן הזרימה של המים היא מאד איטית.

במיוחד לאור העובדה שמדובר בירושלים, עיר שבה הטמפרטורות יורדות לסביבות אפס מעלות בחורף קיימת חשיבות רבה להתקנת צנרת פלסטיק PVC שהיא ייעודית לטמפרטורות הללו. שרברב בירושלים שולף את הצנרת הישנה וגם את התשתיות שכבר אינן אפקטיביות. לאחר מכן הוא מניח מצעים חדשים של שומשום וחול ומעליהם מקבע את הצנרת החדשה, קושר וגם מבטן אותה וזאת למקרים שבהם תהיה תזוזה של הקרקע. 

הלקוחות יחושו שינוי משמעותי בקצב זרימת המים בזכות הצנרת החדשה, כיוון שאי אפשר להשוות את היכולות של הצנרת החדשה שאין בה מחסומים, לצנרת הברזל הישנה שכבר לא פעלה כראוי.

מים כלואים מתחת לאריחים 

נזילת מים מהצנרת גורמת לא אחת למקרים שבהם חלק מהמים מתנקזים מתחת לאריחים. מדובר בתופעה של מים כלואים כיוון שהם אינם מסוגלים להתייבש לבד. שרברב בירושלים מודד את רמת הלחות באמצעות המכשיר הייעודי לכך ובהתאם לרמה שנמדדה, הוא מציב כמה יבשני לחות. 

הפעולה אורכת כמה ימים אך אפשר לראות באמצעות מכשיר המדידה שרמת הלחות יורדת באופן סיסטמתי, עד שהיא מגיעה לנורמה. 

אולי יעניין אותך גם טיפול בסתימות בירושלים