פעם, אם היינו רוצים להציג תמונות שצילמנו, הרי שהאופציות שעמדו לרשותנו היו אלבומי תמונות ובמקרים מסוימים, אם היינו מעוניינים בך, יכולנו למסגר תמונות שונות, בין אם הן היו בגודל הרגיל ובין אם היה מדובר בתמונות מוגדלות, כלומר תמונות שפיתחנו ויכולנו להגדיל אותן. 

היום, יש לא מעט דרכים כיצד אנחנו יכולים להציג תמונות, בין אם זה דרך מכשיר הסלולר, בין אם זה דרך רשתות חברתיות, אנחנו יכולים גם להחליט ולהשתמש בספר תמונות, בוק, אשר יכיל מגוון רחב של תמונות שצילמנו במהלך הזמן, בין אם מדובר בבוק ספציפי כפי שנהוג לעשות לתינוקות או באירועים מסוימים, ובין אם מדובר בבוק כללי יותר, כזה שכולל תמונות מאירועים וסיטואציות שונות. 

אך יש לנו אופציה נוספת והיא, הדפסת תמונות על קנבס. הרעיון הוא פשוט, אנחנו יכולים לשלוח לחברה שמפתחת תמונות כאלה, דברים שונים שצילמנו ולבקש ממנה להדפיס את התמונה על גבי קנבס, בגודל מסוים על פי הצורך שלנו, וכך בהמשך נוכל להחליט כיצד להשתמש בהן. 

אנחנו יכולים כמובן, להחליט כמובן שאנחנו תולים את התמונה על הקיר, מציבים אותה על המדף, על שידה או בכל מקום אחר. אנחנו יכולים כמובן גם לתת אותה במתנה לאדם אהוב, אם זו המטרה שלנו. 

לשם מה אנחנו צריכים את זה

תמונות על קנבס יכולות לשמש אותנו לצרכים שונים. הן יכולות לשמש אותנו הן לצרכים אישיים והן לצרכים מקצועיים. אנחנו יכולים להשתמש בהן לצורך פרסום ושיווק, וכן אנחנו יכולים להשתמש בהן גם לצרכים אחרים. הכל שאלה מה אנחנו רוצים לעשות עם התמונה, מה המטרה שלנו. 

מה שברור הוא, לא משנה לשם מה משמשת התמונה ומה בדיוק אנחנו מתכוונים לעשות איתה, הרי שעלינו להקפיד על כך שהתמונה תהיה איכותית, עלינו להקפיד על כף שהיא תהיה מתאימה לשימוש שלשמה היא מיועדת, וכמובן שהיא תהיה עם מסגרת מתאימה. בסופו של דבר, זו אמורה להיות המטרה שלנו, שנוכל אנחנו או מי שאמור לקבל מאיתנו את התמונה להשתמש בה באופן רלוונטי, כפי שאנחנו מעוניינים.