בנק תמונות הוא מאגר באינטרנט שבו תמצאו מספר עצום של תמונות לרכישה, אותן תוכלו לבחור מבין המון קטגוריות שאליהן מחולקות התמונות. אם לדוגמה יש לכם חנות חיות שבה אתם מוכרים דגים אקזוטיים ויש לכם אתר שבו אתם רוצים להעלות תמונות לדוגמה של הדגים שיש לכם בחנות, לא סביר שתרכשו מצלמה תת-ימית שעולה הון, תלמדו צלילה ותטוסו ליעדים רחוקים היכן שיש ריפים ודגים מיוחדים כדי לצלם אותם וכל זה רק בשביל שיהיו לכם כמה תמונות באתר. אז בדיוק עבור מקרים כאלה ודומים יש בנק תמונות. אותו בעלים של חנות חיות אונליין יכול להיכנס פשוט לבנק תמונות באינטרנט, לבחור את התמונות שרצויות לו, לשלם סכום נמוך יחסית וכך יהיו לו בדיוק את התמונות שהוא רוצה.

מי משתמש בבנק תמונות?

הדוגמה עם בעל חנות חיות היא רק אחת. כמוהו יש עוד כל כך בעלי מקצוע ששימוש בבנק תמונות יכול להיות מעולה עבורם. מדובר באנשים שיש להם חנויות אונליין, ולא משנה באיזה תחום. במרבית מאגרי התמונות הם ימצאו תמונות רלוונטיות להם. זה יכול להיות אנשים שצריכים בנק תמונות דיגיטלי עבור תמונות לרשת, כמו למשל בוני אתרים, בעלי בלוג כלכלה או צרכנות, מעצבים ועוד.

איך משתמשים בבנק תמונות?

השימוש הוא פשוט. מוצאים בנק תמונות שמתאים לכם באמצעות חיפוש מהיר בגוגל, נרשמים ומתחילים להוריד את התמונות. לאחר קניית תמונות דרך אותו בנק תמונות, הן בדרך כלל יורדות אל המחשב באיכות גבוה ולכן לעתים גם צריך לעשות להן התאמה על מנת שיועלו לאתרים ברזולוציה ובגודל הנכונים. אך יש פתרון גם למי שלא יודע לעבוד עם תוכנות כאלה של עיבוד תמונות. היום כל בנקי התמונות ברשת מאפשרים לכם לבחור באיזה פורמט אתם רוצים להוריד את התמונה, באיזה גודל ומידות, כך שגם תוכלו לחסוך זמן רב ומייד לאחר ההורדה להעלות את התמונות שהורדת מבנק התמונות.